FMH mobile

Akademia Strażaków Lego w M1 Radom

📅 sobota 02.10.2010 do niedziela 03.10.2010
Akademia Strażaków Lego w M1 Radom

Całą skomplikowaną operacją budowy pokieruje kierownik zwany Mistrzem Budowy. On pomoże i udzieli niezbędnych wskazówek. Dla małych budowniczych przygotowano także konkursy z nagrodami – będzie można wygrać klocki! Najmłodszych Klientów zapraszamy do specjalnego kącika LEGO DUPLO.

Takiej zabawy z klockami LEGO jeszcze u nas nie było! Serdecznie zapraszamy!!!

M1 Centrum Handlowe Radom
al. Grzecznarowskiego 28
26-604 Radom

www.radom.m1-centrum.pl

Tych, którzy zamierzaja odwiedzić Akademię Strażaków Lego może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek do godz. 24:00 przyślą na adres karolinap@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie "jakiego koloru jest wóz strażacki?", rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odebrania nagrody, drogą emeilową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

ZESTAWY BĘDĄ DO ODEBRANIA TYLKO OSOBIŚCIE PODCZAS AKADEMII STRAŻAKÓW W CENTRUM M1 W RADOMIU !!!

Znamy już zwycięzców naszego konkursu:

1. Mateusz M.

2. Kasia S.