Weleda

📅 sobota 08.05.2010 do niedziela 09.05.2010
Akademia Strażaków Lego

Rozpoczęcie akcji 8 i 9 maja br. w centrum Warszawy przed Pałacem Kultury
i Nauki (od strony Pałacu Młodzieży). Impreza potrwa dwa dni (sobota-niedziela).
W tym czasie w specjalnie zbudowanym miasteczku LEGO o powierzchni 200 metrów kwadratowych młodzi LEGO fani będą mogli wziąć udział w budowaniu wozu strażackiego z 200 tysięcy klocków! Budowa pojazdu i pozostałych elementów będzie odbywała się pod nadzorem Mistrza Budowy LEGO, który udzieli dzieciom potrzebnych wskazówek jak tworzyć takie LEGO mega-konstrukcje.

Wszyscy uczestnicy zabawy będą też mogli spotkać się z prawdziwymi strażakami, zobaczyć jak wygląda w środku wóz prawdziwej straży pożarnej oraz wziąć udział w licznych konkursach o tematyce strażackiej z atrakcyjnymi nagrodami od LEGO. Dla najmłodszych przygotowano kącik LEGO DUPLO.

Akademia Strażaków LEGO w Warszawie zaprasza do wielkiego budowania
w sobotę, w godz. 11.00-19.00 oraz niedzielę, w godz. 10-17.00. Wstęp wolny.

Tych, którzy zamierzaja odwiedzić  Akademię Strażaków Lego może zainteresuje fakt, że spośród Czytelników, którzy w czwartek do godz. 24:00 przyślą  na adres konkurs@miastodzieci.pl email ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz odpowiedzią na pytanie "jakiego koloru jest wóz strażacki?",  rozlosujemy pięć strażackich lego-zestawów.
*
Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odebrania nagrody, drogą emeilową. Brak emaila od Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

Znamy już Zwycięzców!:) Ze względu na ochronę danych osobowych podajemy tylko nazwiska:
1. P. Kaczmarek
2. P. Kossowska
3. P. Pakuła
4. P. Hofman
5. P. Kowalik
Gratulujemy i życzymy udanej zabawy!