Weleda

Akademia Przyszłości w Trójmieście

📅 czwartek 17.10.2013 do czwartek 31.10.2013
Akademia Przyszłości w Trójmieście

Uwielbia się wspinać, gra w zespole rockowym, podróżuje… Weronika studiuje zarządzanie i pracuje w ogólnopolskiej organizacji – zajmuje się obsługą międzynarodowych firm. Oboje zawsze wiedzieli, że chcą robić coś więcej. Ale dziecko na studiach? Nigdy!

A jednak dziecko na studiach to dobry pomysł. Nie ma na co czekać, najlepiej zdecydować się od razu na pierwszym roku – zachęca studentów ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek. Chodzi oczywiście o dzieci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Dlaczego warto? 77 proc. – o tyle wzrosły kompetencje wolontariuszy AKADEMII PRZYSZŁOŚCI wg wyników Badania Kapitału Ludzkiego przeprowadzonego przez firmę Questus. Tutorzy AKADEMII rozwijają najbardziej pożądane na rynku kompetencje m.in. zdolności interpersonalne i samoorganizację pracy.

– AKADEMIA daje wiele możliwości. Nasi wolontariusze mogą sprawdzić się jako liderzy, trenerzy, PRowcy czy rekruterzy – mówi Magdalena Iwanowska, Koordynator Regionalny programu w Gdyni i Sopocie. Możliwości jest więcej – Tutorzy mogą angażować się również w organizację imprez czy działania fundraisingowe – dodaje.

AKADEMIA to nie tylko pomoc innym i własny rozwój. To także społeczność fantastycznych ludzi: ponad 50 proc. wolontariuszy znalazło w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI prawdziwych przyjaciół.

W tym roku AKADEMIA poszukuje 1746 Tutorów – otwartych, gotowych do pracy z dzieckiem i osobistego rozwoju, pełnych pasji studentów.

Weź udział w rekrutacji! Aplikuj na www.zostantutorem.pl

Patronat medialny nad kampanią „Zostań Tutorem" objęli: Onet.pl, NGO.pl, Radio Eska, EURO26

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI od 10 lat uczy dzieci wygrywać! Tak, by dzisiaj poradziły sobie w szkole, a jutro w życiu. To ogólnopolski program, który łączy dzieci o trudnej historii z kimś, kto wreszcie w nie uwierzy. W AKADEMII kimś takim jest Tutor – wolontariusz, który regularnie spotyka się z dzieckiem i pracuje w ramach wypracowanej i sprawdzonej metodologii – tzw. Systemu Motywatorów Zmiany. W ostatniej edycji programu udział wzięło ponad 1400 wolontariuszy. Dzięki tutorom AKADEMII PRZYSZŁOŚCI 80 % dzieci poznało swoje mocne strony, 74% poprawiło oceny, a 83% zwiększyło motywację do nauki!

Dane kontaktowe:
Magdalena Iwanowska