Akademia Mądrego Rodzica-warsztaty dla rodziców i wychowawców

Data wydarzenia: poniedziałek 31.05.2010

Akademia Mądrego Rodzica-warsztaty dla rodziców i wychowawców

Wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem swoich kompetencji wychowawczych, a także poznaniem Kampanii „Nie Biję!” prowadzonej przez Fundację Kidprotect mogą wziąć udział w dyskusji oraz bezpłatnych warsztatach. Spotkaniu z trenerem Fundacji towarzyszyć będzie prezentacja nt. cyberprzemocy przygotowana przez Klub „Sofa”. W trakcie spotkania zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

31.05.2010
godz. 16.30 do ok. 20.00

"Akademia Mądrego Rodzica" warsztaty dla rodziców i wychowawców w ramach Tygodnia Dzieci

Wszystkie osoby zainteresowane podniesieniem swoich kompetencji wychowawczych, a także poznaniem Kampanii "Nie Biję!" prowadzonej przez Fundację Kidprotect mogą wziąć udział w dyskusji oraz bezpłatnych warsztatach. Spotkaniu z trenerem Fundacji towarzyszyć będzie prezentacja nt. cyberprzemocy przygotowana przez Klub "Sofa" („The Society of Anticyberbullying”).
W trakcie spotkania zapewniamy opiekę dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

Wśród wszystkich uczestników spotkania rozlosujemy zabieg odnowy biologicznej ufundowany przez Klub Wellness „Fabryka Endorfin” ze Zgierza.

Tylko 20 miejsc! Zgłoszenia telefoniczne pod nr. 509 719 665.

Więcej informacji:
www.ckd.miasto.zgierz.pl

{{moduly ntltresc}}

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu logo

Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu

Centrum Kultury Dziecka jest filią Miejskiego Ośrodka Kultury od 2008 roku. Mieści się w budynku przy ul. Rembowskiego 17, odbudowanym w ramach projektu Rewitalizacji Strefy Śródmiejskiej Miasta Zgierza. Na placu zajmowanym dziś przez Centrum Kultury Dziecka …

ul. Rembowskiego 17
95-100 Zgierz