50 Godzin dla Dzieci – rowerem przez całą Polskę dla Fundacji Dom w Łodzi

📅 piątek 02.09.2016
Fundacja Dom w Łodzi - 50 godzin dla dzieci
Od Bartka Pierzyńskiego dostajemy piękny prezent: akcję 50 Godzin dla Dzieci. By pomóc naszym Podopiecznym przejedzie rowerem z Zakopanego do miasta Hel, pokona 730 km. Do tego wyczynu przygotowywał się ponad rok. W tym czasie przeszedł operację serca!

Pieniądze zebrane dzięki akcji mają umożliwić wyjazd Dzieci na ferie zimowe, a także sportowe aktywności w czasie roku szkolnego.

Bartek rusza z Zakopanego w piątek 2 września o godz. 12.00, na Hel planuje dojechać w niedzielę 4 września o godz. 14.00.

Miasto Dzieci kibicuje dzielnemu rowerzyście, zaprasząc do kibicowania i wspierania akcji!

Odwiedź „50 godzin” na Facebooku