50 Godzin dla Dzieci – rowerem przez całą Polskę dla Fundacji Dom w Łodzi

piątek 02.09.2016

Fundacja Dom w Łodzi - 50 godzin dla dzieci

10 lat temu, 31 sierpnia, Jolanta Bobińska powołała do życia Fundację „Dom w Łodzi”, by rok później otworzyć jedyny w Polsce Dom Dziecka dla Dzieci Chorych.

Od Bartka Pierzyńskiego dostajemy piękny prezent: akcję 50 Godzin dla Dzieci. By pomóc naszym Podopiecznym przejedzie rowerem z Zakopanego do miasta Hel, pokona 730 km. Do tego wyczynu przygotowywał się ponad rok. W tym czasie przeszedł operację serca!

Pieniądze zebrane dzięki akcji mają umożliwić wyjazd Dzieci na ferie zimowe, a także sportowe aktywności w czasie roku szkolnego.

Bartek rusza z Zakopanego w piątek 2 września o godz. 12.00, na Hel planuje dojechać w niedzielę 4 września o godz. 14.00.

Miasto Dzieci kibicuje dzielnemu rowerzyście, zaprasząc do kibicowania i wspierania akcji!

Odwiedź „50 godzin” na Facebooku

Fundacja Dom w Łodzi logo

Fundacja „Dom w Łodzi”

Fundacja „Dom w Łodzi” działa od sierpnia 2006 roku i jest organizacją pożytku publicznego. Powstała po to, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują bardziej niż ktokolwiek inny. Pomagamy dzieciom, którym los odebrał nie tylko zdrowie, …