UD

31. edycja Festiwalu Sztuka Ulicy

📅 piątek 28.06.2024 do niedziela 30.06.2024
31. edycja Festiwalu Sztuka Ulicy
Artyści z Korei Południowej, Ukrainy i Polski zaprezentują 9 spektakli ulicznych, pokazy na Rynku Nowego Miasta, w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” oraz w Centrum Kultury w Piasecznie. Widzowie wezmą również udział w paradzie i otwartych warsztatach artystycznych, a to wszystko w ramach 31. edycji Festiwalu SZTUKA ULICY, który odbędzie się 28–30 czerwca w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wstęp jest bezpłatny.

31. FESTIWAL SZTUKA ULICY
WARSZAWA

28 czerwca, piątek
godz. 17.00 – Rynek Nowego Miasta | Instalacje-rzeźby „ALCO- RING” Antoniego Grabowskiego oraz „REITER” Kajetana Karkucińskiego z ASP w Warszawie