Weleda

25. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron już wkrótce

📅 niedziela 04.03.2012 do piątek 30.03.2012
25. Rozwojowy Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron już wkrótce

25. PROGRESSteron w Trójmieście odbędzie się w nurcie psychologii pozytywnej. Uczestniczki Festiwalu podczas zajęć będą odkrywać swoje talenty i poznawać sposoby na podwyższanie jakości życia. Wśród festiwalowych tematów mi.in. uważność, redukcja stresu, joga śmiechu, coaching kariery. Nie zabraknie również warsztatów kreatywności (ceramika, pisanie blogów) i modowych inspiracji (analiza kolorystyczna, spotkania ze stylistką).

Festiwalowi towarzyszą dwa ciekawe i znane już w Trójmieście wydarzenia – ZŁAP vol. 2 – SWAP Party (12 marca, godz. 17.30 Klub Zła Kobieta w Sopocie) oraz „W poszukiwaniu szczęścia. Spotkanie z psychologią pozytywną" (18 marca, godz. 20.00, Kawiarnia Tea-tralna).

Data Festiwalu: 23-25 marca, 30 marca-1 kwietnia

Miejsca festiwalowe: Szkoła Językowa Bell w Gdyni (ul. Abrahama 37/3), zajęcia ruchowe: Energy Club (ul. Wendy 15), wybrane zajęcia: prom Stena Line.

Więcej informacji o Festiwalu i rezerwacje na warsztaty na stronie: www.dojrzewalnia.pl/progressteron-trojmiasto-o-festiwalu.html

FB: www.facebook.com/Trojmiasto.PROGRESSteron

Organizatorzy imprezy w Trójmieście: Dojrzewalnia Róż i Centrum EKSPRESJA