Dzień Dziecka w Ogrodzie Powszechnym

📅 sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016
Dzień DZiecka w Teatrze Powszechnym
W sobotę 4 czerwca o godz. 11 podczas warsztatów majsterkowania z doktorem Mariuszem przygotujemy tablicę ogłoszeń, która stanie w Ogrodzie Powszechnym. O 11.30 zachęcamy najmłodszych do wspólnego muzykowania z Piotrem Dąbrowskim podczas zajeć muzycznych „Drżenie powietrza”.
W niedzielę 5 czerwca o godzinie 14.00 odbędzie się zespołu Laura Palmer Cover Story, który po raz pierwszy w swojej historii postanowił zająć się niepełnoletnim repertuarem i napisać od nowa wszystkie piosenki dla dzieci. Witajcie w naszej bajce, gdzie słoń gra na fujarce, dzik jest dziki, dzik jest zły, a kaczka dziwaczka ma kły.

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY

Organizatorzy: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Fundacja Strefa WolnoSłowa

Ogród Powszechny jest finansowany ze środków Biura Kultury M.ST, Warszawy oraz przez Goethe-Institut

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.
Ogród Powszechny to projekt  w ramach polsko-niemieckiego roku jubileuszowego 2016 ŚWIĘTUJEMY! zorganizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!