10. urodziny JuraParku Bałtów

📅 sobota 30.08.2014 do niedziela 31.08.2014
10. urodziny JuraParku Bałtów

Zapraszamy naszych stałych i nowych gości na wielkie wspólne świętowanie, które zaczynamy w sobotę – 30 sierpnia o godz. 12.00. Zabawa potrwa do niedzieli do godzin wieczornych, miejsce: Okręglica – (boisko do gry w piłkę nożną).

Imprezę poprowadzi znana i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa – Anna Popek.

W programie:
sobota – 30.08.2014:
13.00 – Występ dziecięcego kabaretu Junior Bałt
14.00 – Pokazy taneczne – Studio tańca Twist
15.30 – Występ Martiny "Collis" Szczęch
16.30 – Koncert zespołu "Cegła"
18.00 – Występ Oli Pieczary z zespołem "The Freaks"
21.00 – Pokaz laserowy
A o godz. 22.00 jubileuszowy pokaz fajerwerków

niedziela – 31.08.2014r.
14.30 – Live cooking
16.30 – KONCERT ZESPOŁU VOLVER
18.00 – Losowanie nagród, uroczyste zakończenie 10-lecia JuraParku

Podczas obchodów jubileuszu będzie można wziąć udział w licznych loteriach i losowaniu nagród rzeczowych. Do wygrania: vouchery na pobyt w Solcu Kujawskim, Parku Nauki i Ewolucji w Krasiejowie, kosze pełne smakołyków, atrakcyjne nagrody rzeczowe, m. in. – tablet, kamera GoPro.

W trakcie weekendu z okazji 10. lecia JuraParku, w tak zwanej strefie "wystawowej" na Okręglicy, będzie można również spotkać organizatorów najważniejszych imprez w Bałtowie – zobaczyć auta off-roadowe, które startują w rajdzie "Bałtowskie Bezdroża", motory z "Motozauro Music" i kampery. Nie zabraknie również przyjaciół Bałtowskiego Parku, którzy również zaprezentują swoją bogatą ofertę tj.: Regionalna Organizacja
Turystyczna, Kopalnia Krzemienia Krzemionki, Stowarzyszenie „Bałt” czy LGD Krzemienny
Krąg.
Zapraszamy też do punktów ze zdrową i regionalną żywnością, do zakupów produktów z "ApiBałt", na degustację dań z Restauracji Jaskiniowej z Solca Kujawskiego, tradycyjnych wyrobów firm Publima i Pepsi oraz smacznych Bałtowskich Wypieków.
Wstęp na imprezę jest wolny!
Dla wszystkich naszych gości otwieramy też bramy JuraParku i Prehistorycznego Oceanarium.
Pozostałe atrakcje w Parku działają jak podczas normalnego weekendu, w godz. 9.00-20.00. Zaplanuj wizytę już dziś!

Bałtowski Kompleks Turystyczny
Bałtów 8A
Więcej informacji: www.juraparkbaltow.pl (zakładka: Zaplanuj wizytę, Cennik, Kontakt).
Rezerwacja noclegów: noclegi@jurapark.pl 510 263 896.