Dzieci z Bullerbyn quiz, test wiedzy z lektury

Dzieci z Bullerbyn – quiz

Test wiedzy z lektury Dzieci z Bullerbyn. Lisa, Bosse, Lasse, Britta, Anna i Olle mieli mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych, przygód. Sprawdź czy dobrze znasz ich perypetie oraz ich rodziny. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziecie TUTAJ.

Więcej
basnie quiz dla dzieci

Baśnie i bajki – quiz

Quiz dla dzieci kochających baśnie i stare bajki. Jeśli lubisz Śpiącą Królewnę, Kopciuszka czy Dziewczynkę z zapałkami, nasz test wiedzy o baśniach nie będzie stanowił dla Ciebie wyzwania. TUTAJ czeka też quiz o bajkach telewizyjnych. 

Więcej
Quiz o legendach polskich dla dzieci

Legendy polskie – quiz dla dzieci

Jak dobrze znasz polskie legendy? Quiz dla dzieci (i nie tylko) dotyczący najstarszych, ale też najbardziej znanych polskich podań i legend. Testy wiedzy zachęcają dzieci do nauki przez zabawę i samodzielnego wyszukiwania informacji.

Więcej
quiz wiedzy o pierogach test jedzenie dumplings

Pierogi – quiz wiedzy

Przed Tobą quiz wiedzy o pierogach! Jak dobrze znasz się na tej tradycyjnej potrawie cieszącej się powodzeniem w kuchni wschodnioeuropejskiej? Skup się i rozwiązuj test wiedzy uważnie, ponieważ niektóre pytania mogą być podchwytliwe! Do dzieła!

Więcej
święty mikołaj na wiecie quiz dla dzieci

Święty Mikołaj na świecie – quiz

Czy prezenty przynosi tylko Święty Mikołaj? A może ma swoich odpowiedników – czy znacie ich? Kto jeszcze obdarowuje dzieci prezentami?  Sprawdźcie swoją wiedzę w quizie dotyczącym Świętego Mikołaja i tradycji prezentów w różnych krajach! Zapraszamy do testu!

Więcej
Quiz na mikołajki dla dzieci

Święty Mikołaj – quiz

Czy znacie prawdziwą historię Świętego Mikołaja? Dlaczego akurat ten święty obdarowuje nas prezentami?  Sprawdźcie swoją wiedzę w quizie dotyczącym ulubionego świętego dzieci! Zapraszamy do testu na temat Świętego Mikołaja!

Więcej
Quiz Konstytucja 3 maja, testy wiedzy z historii

Konstytucja 3 maja – quiz

Quiz na temat Konstytucji 3 maja pozwoli sprawdzić swoje wiadomości i usystematyzować wiedzę. Testy z historii to świetny sposób na powtarzanie wiadomości w formie zabawy. Zapraszamy! Autorką quizu jest nasza Czytelniczka – Pani Sylwia.

Więcej
Quiz historia Polski

Quiz z historii Polski

Historia Polski pełna jest ważnych dat i nazwisk. Czy potrafisz się z nimi zmierzyć bez ograniczenia do poszczególnych okresów historycznych? Test wiedzy na temat najważniejszych wydarzeń w całej historii państwa polskiego.  Quiz powstał we współpracy z naszym Czytelnikiem – Szymonem.

Więcej