Friz - quiz wiedzy

Friz – quiz

Friz – test wiedzy. Jak dobrze znasz kanał Friza? Rozwiąż quiz i sprawdź! Zapraszamy do działu testów wiedzy z kultury, lektur szkolnych i nie tylko. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!

Więcej
Quiz: Hejka tu Lenka | Test wiedzy o Hejka tu Lenka | Miasto Dzieci

Hejka tu Lenka – quiz

Hejka tu Lenka – test wiedzy. Jak dobrze znasz kanał Hejka tu Lenka? Rozwiąż quiz i sprawdź! Zapraszamy do działu testów wiedzy z kultury, lektur szkolnych i nie tylko. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!

Więcej
Quiz o Smerfach

Quiz o Smerfach

Smerfy – test wiedzy. Jak dobrze znasz te Smerfy? Rozwiąż quiz  i sprawdź! Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z filmów i bajek i nie tylko. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!

Więcej
quiz o płazach, quizy dla dzieci

Płazy – quiz dla dzieci

Co wiesz o płazach? Sprawdź w quizie wiedzy o gatunkach, sposobie życia i budowie płazów! Usystematyzuj swoją wiedzę zdobytą w szkole. Od dziś płazy nie będą już miały przed Tobą tajemnic. Zapraszamy do zabawy z naszymi testami wiedzy!

Więcej
Piotr Żyła - quiz

Piotr Żyła – quiz

Piotr Żyła – test wiedzy.  Ile wiesz o Piotrze Żyle? Rozwiąż quiz  i sprawdź! Zapraszamy do działu testów wiedzy ze sportu i nie tylko. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!

Więcej
Quiz o jesieni dla dzieci, darmowe testy wiedzy o jesieni z odpowiedziami

Jesień – quiz

Quiz dla dzieci pełen jesieni! Zachwyć się zapachami i kolorami pięknej pory roku rozwiązując darmowy quiz. Sprawdź czy znasz dary jesieni i jesienne zwyczaje zwierząt. Nasz test wiedzy o jesieni sprawdzi się w każdej porze roku, zapraszamy do zabawy!

Więcej
Wielkanoc quiz dla dzieci z odpowidziami

Wielkanoc – quiz

Quiz o Wielkanocy z odpowiedziami dla wszystkich dzieci, które niecierpliwie czekają na święta. Sprawdź czy znasz wielkanocne symbole i tradycje. A może dowiesz się o świętach czegoś nowego? Bezpłatny testy wiedzy o Wielkanocy pomoże Ci usystematyzować wiadomości o wiosennych świętach!

Więcej
Wiosna quiz dla dzieci z odpowiedziami, quiz o wiośnie

Wiosna – quiz

Quiz dla dzieci pełen wiosny! Zachwyć się zapachami i kolorami najpiękniejszej pory roku rozwiązując darmowy quiz. Sprawdź czy znasz wiosenne symbole i zwyczaje. Nasz test wiedzy o wiośnie sprawdzi się w każdej porze roku, zapraszamy do zabawy!

Więcej
Barbie Dreamtopia -POLSAT JimJam (7)

Barbie – quiz

Zapraszamy do wzięcia udziału w quizie o serialu „Barbie Dreamtopia”. Nie jesteście pewni czy będziecie znać odpowiedzi? Nic straconego! Swoją wiedzę na temat serialu możecie wzbogacić oglądając „Barbie Dreamtopia” codziennie na kanale  POLSAT JimJam  o godz. 7.03 i 18.56. Zobacz zwiastun serii: https://www.youtube.com/watch?v=3hqqXBxVxKg&feature=youtu.be

Więcej