Quiz o drzewach i krzewach dla dzieci. Darmowe quizy z odpowiedziami

Quiz o drzewach i krzewach

Quiz o drzewach i krzewach występujących w Polsce – czy znasz je wszystkie? Zapraszamy dzieci do quizowej zabawy, która usystematyzuje ich wiedzę o przyrodzie. W Mieście Dzieci czekają setki darmowych testów edukacyjnych!

Więcej
Quiz o słodyczach dla dzieci. darmowe quizy z odpowiedziami

Quiz o słodyczach

Słodycze… Większość je uwielbia, bo przecież trudno im się oprzeć. Słodycze mogą być najróżniejsze, w wielu kształtach i niezliczonych kolorach. Ile o nich wiesz? Czy możesz się nazwać słodyczowym ekspertem? Przekonaj się, rozwiązując nasz test!

Więcej
Quiz o warzywach dla dzieci, darmowe quizy dla dzieci z odpowiedziami

Quiz o warzywach

Pyszne, zdrowe i kolorowe… To, że wszyscy powinni codziennie jeść warzywa nie jest tajemnicą, ale czy dzieci znają warzywa występujące w Polsce? Czy potrafią odróżnić selera od pora i wskazać warzywa z jadalnymi korzeniami? Zapraszamy także TUTAJ gdzie znajdziesz kolejny warzywny test wiedzy. Sprawdź swoją wiedzę o warzywach w naszym quizie dla przedszkolaków i starszaków!

Więcej
Quiz domy zwierząt, test o domach zwierząt, quizy dla dzieci

Domy ludzi i zwierząt – quiz

Domy ludzi i zwierząt – quiz wiedzy. Jak dobrze znasz miejsca, w których mieszkają ludzie i zwierzęta? Czy wiesz jak się nazywają? Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!

Więcej
Quiz o zwierzętach dla maluszków. Dzieci zwierząt - darmowe quizy z odpowiedziami

Dzieci zwierząt – quiz obrazkowy

Piesek, kotek czy to może mała kózka? Małe zwierzątka są śliczne, ale czy na pewno podobne do swoich rodziców? Rozwiąż quiz z dziećmi zwierząt i zobacz czy dopasujesz je do ich gatunków. Wesołe zwierzaczki zapraszają wszystkie dzieci do zabawy!

Więcej
quizy o pokemonach, darmowe quizy dla dzieci z odpowiedziami

Quiz o Pokemonach

Jak dobrze znasz Pokemony? Rozwiąż quiz o Pikachu oraz innych Pokemonach i sprawdź swoją wiedzę. Zapowiada się świetna zabawa z Pokemonami!

Więcej
Minecraft quiz dla dzieci, test wiedzy z minecrafta z odpowiedziami

Minecraft – quiz

Rozwiąż quiz i sprawdź swoją wiedzę o grze Minecraft. Jak dobrze znasz świat klocków i budowli z nich? Test wiedzy o Minecraft – zapraszamy do zabawy!

Więcej
Antonimy - quiz

Antonimy – quiz

Antonimy – quiz wiedzy. Jak dobrze znasz polskie antonimy? Czy potrafisz podać przykłady antonimów, czyli wyrazów przeciwstawnych? Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!

Więcej
Synonimy - quiz

Synonimy – quiz

Synonimy – quiz wiedzy. Jak dobrze znasz polskie synonimy? Czy potrafisz podać przykłady synonimów i wyrazów bliskoznacznych? Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując test!

Więcej