Ilonn Hotel w Poznaniu

Ilonn Hotel w Poznaniu
Darmowe animacje dla dzieci każdą niedzielę!

Zapraszamy małych i dużych na nasze rodzinne niedziele w Gusto! Spędźcie wspólnie wyjątkowy czas przy pysznym, tradycyjnym obiedzie. Na najmłodszych czeka nie tylko pyszny posiłek, ale również moc atrakcji! Co tydzień nasza animatorka czekać będzie z nowymi, ciekawymi warsztatami!

W każdą niedzielę w godz. 12-16

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/520023978745446/

Rezerwacja miejsc:

Agnieszka Mróz:

a.mroz@ilonnhotel.pl

tel. 530 914 393

Ilonn Hotel

Ilonn Hotel to inspirująca przestrzeń dla biznesu oraz Gości szukających wytchnienia i odpoczynku. 77 pokoi zaaranżowanych z najwyższą dbałością o detale i komfort Gości, w pełni multimedialne sale konferencyjne z możliwością ich łączenia, strefa relaksu z sauną, transport premium do dyspozycji Gości oraz najwyższy poziom obsługi.

Atutem Ilonn Hotel jest jego lokalizacja – z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby w kilkanaście minut znaleźć się w centrum Poznania. Ilonn Hotel to wszystko, czego Goście mogą oczekiwać po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu.

Sala konferencyjna w Ilonn Hotel

…ale to nie wszystko

  • Ilonn Hotel to także nowoczesne centrum konferencyjne z multimedialnym salami o łącznej powierzchni 350 m2. Modułowa budowa ścian pozwala na organizację konferencji nawet dla 300 osób!
  • W hotelu mieści się restauracja Gusto Food & Wine, oferująca śródziemnomorskie potrawy przygotowane wg. autorskiego pomysłu szefa kuchni Arkadiusza Huka. Restauracja została wyróżniona w „ Żółtym przewodniku Gault&Millau Polska”
Restauracja Gusto w Ilonn Hotel
  • Catering + to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy otrzymują kompleksową obsługę w ramach organizowanego wydarzenia. Impreza firmowa,  bankiet, lunche dla pracowników, catering podczas konferencji i szkoleń – wszystko przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły.
  • Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub, komunia, chrzciny, urodziny czy świąteczny obiad – zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Służymy radą na każdym etapie planowania uroczystości – począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, przez przygotowanie idealnego menu, aż po nastrojowe dekoracje.

Resaturacja Gusto w Illonn HotelZdjęcie 5

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent