Wygraj wyjątkową książkę TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka!

TOPR. Tatrzańska przygoda Zosi i Franka. Premiera książki!

Z okazji niedawnej premiery książki „Tatrzańska przygoda Zosi i Franka”, zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają książkowe nagrody! 

To wyjątkowa, bo takiej nie było, książka dla dzieci (i dorosłych). Bawi, dyskretnie uczy, odwołując się do prawdziwych zdarzeń. Takiej książki o Tatrach, Zakopanem, ratownikach górskich i turystach – dla czytelników od 9 do 100 lat – dotąd jeszcze nie było. Książkę rekomenduje Jan Krzysztof, naczelnik TOPR-u, który otoczył merytoryczną opieką tę publikację: „Zapraszam do lektury tej unikatowej – w formie i treści – książki wprowadzającej młodych ludzi w tajniki turystyki górskiej. Jestem głęboko przekonany, że tak ciekawa i oryginalna forma edukacji młodych ludzi pozwoli im nabyć wiedzę i doświadczenie – ważne elementy kultury górskiej – i bezpiecznie cieszyć się urokami tatrzańskiej przyrody”.

W naszym konkursie wygrać można jedną z 5 książek Tatrzańska przygoda Zosi i Franka!

Jak zdobyć  nagrodę?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie