Razem – wygraj książkę oraz płytę z serialem Przytul Mnie

Razem – wygraj książkę oraz płytę z serialem Przytul Mnie

 #Bajkizpolski to polskie seriale i filmy animowane dla dzieci, zebrane w tematycznych zestawach, które gwarantują nie tylko mądrą rozrywkę dla najmłodszych, ale też ciekawy punkt wyjścia do rozmów i działań edukacyjnych. Roczny cykl otwiera zestaw zatytułowany „Razem”, skupiony wokół tematu bliskości, współdziałania i tworzenia relacji.

Pomysłodawcą akcji #bajkizpolski jest MOMAKIN – polski  dystrybutor filmów, któremu zależy na zapoznaniu publiczności z tworzonymi w Polsce wartościowymi animacjami, stanowiącymi świetną alternatywę dla światowych produkcji. Atrakcyjne wizualnie, pouczające animacje pomagają w rozwijaniu dziecięcego świata wyobraźni i wspierają rodziców i edukatorów, w poszukiwaniu wysokojakościowej oferty kulturalnej dla dzieci.

Nawiązując do zestawu „Razem” skupiającego się na budowaniu relacji, przygotowaliśmy  wyjątkowe nagrody, w skład których wchodzi: 

  • 5 zestawów: książka Gdzie jesteś, Mamo (od Wydawnictwa Ezop) oraz płyta DVD z serialem Przytul Mnie, sezon
  • 5 płyt DVD z serialem Przytul Mnie, sezon I

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Nasze jury wybierze 5 najciekawszych odpowiedzi, a  do ich Autorów powędrują zestawy nagród.

Na zgłoszenia czekamy do 31 października. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj!

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:bajka