Uśmiechologia. Zwycięzcy konkursu

Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia - premiera wydawnicza

Co najczęściej sprawia, że towarzyszy Ci uśmiech i pozytywne myślenie? To – z pozoru proste – pytanie okazało się sporym wyzwaniem. Czytelnicy Miasta Dzieci w odpowiedziach opisywali swoje największe radości. Okazuje się, że uśmiech towarzyszy nam najczęściej, gdy patrzymy na szczęście naszych dzieci. Ale pozytywnie nastrajają nas też życzliwi ludzie wokół nas, optymistyczne nastawienie do świata oraz realizacja pasji i zainteresowań.

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy umiejętności czerpania radości z życia codziennego, a do dziesięciorga powędrują komplety Uśmiechologii Michała Zawadki. Zwycięzcy konkursu:

1. J. Glapka (Ostrów Wielkopolski)

2. J. Ochman (Lubliniec)

3. N. Kaczmarczyk (Chełm)

4. A. Ostrowska (Zabierzów Bocheński)

5. M. Aleksandrowicz (Łuków)

6. S. Vega (Krzeszowice)

7. M. Głąb  (Kłobuck)

8. W. Zarzeczny (Tarnowskie Góry)

9. K. Łoza (Poznań)

10. A. Drath (Gdańsk)

Nagrody wyślemy listami poleconymi po 1 sierpnia 2020.

O nagrodach:

1. Uśmiechologia. Pozytywna strona myślenia dla dzieci jest połączeniem książki i zeszytu ćwiczeń. To ponad 100 stron aktywnych zadań w formie pytań, tabeli, sekcji do uzupełnienia, wykreślanek i rebusów. Stworzonych po to by poprzez zabawę, a także pracę – mogły zrozumieć i zaakceptować swoje myśli.

2. Aby prawidłowo się rozwijać dzieci potrzebują wsparcia i zrozumienia swoich opiekunów, dlatego też młodzieżowej Uśmiechologii towarzyszy Wartościownik dla rodziców czyli gotowe narzędzie do poszerzania swoich kompetencji i wspierania młodego człowieka w codziennym rozwoju.  To swoisty podręcznik samooceny, blisko 180 stron wartości merytorycznych i narzędzi dla rodziców, nauczycieli i mentorów młodych ludzi.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:wyniki konkursów