Moja pisanka – zwycięzcy konkursu

Nomi_visual krzeselko nagroda w konkursie fotograficznym

Piękne, pomysłowe, oryginalne, pełne kolorów, zabawne… To tylko niektóre z określeń, które mogłyby charakteryzować pisanki, powstające w domach Czytelników Miasta Dzieci. Wspaniałe prace dzieci i rodziców wzbudziły zachwyt u członków jury konkursowego, ale też przysporzyły trochę zmartwień. Bo jak w takiej sytuacji wybrać jedną, wyjątkową pisankę?

Po burzliwych dyskusjach, udało się osiągnąć porozumienie. Nagroda główna wędruje do Pani Katarzyny z Jankowic. Jej domowa mała artystka zmalowała bardzo ciekawe pisanki:

Nagrodą główną było krzesełko Nomi by Evomowe – od noworodka do nastolatka ufundowane przez firmę Miko!

Na tym krzesełku niemowlę będzie poznawało pierwsze smaki, a przedszkolak pomaluje swoją pierwszą pisankę. Krzesełko zostało zaprojektowane tak, aby dzieci miały stabilną platformę, na której mogą się poruszać i która umożliwia aktywne siedzenie w różnych pozycjach.

Zgodnie z obietnicą przyznaliśmy także kilka książkowo-płytowych nagród niespodzianek, ufundowanych m.in. przez Filmostradę, Kino Świat, Wydawnictwo Prószyński, Wydawnictwo BIS. Te upominki powędrują do autorów zdjęć/pisanek:

Rodzinna pisanka

Mega pisanka

Dekoracje wielkanocne

Pisanka Natanka

Cud narodzin

Te nagrody wyślemy listami polecamy.

Wszystkim Zwycięzcom, ale także wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy! W otoczeniu takich pisanek święta musiały mieć wspaniały klimat!

Pełna galeria zdjęć konkursowych dostępna jest TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie