UD

Moja pisanka – przyślij zdjęcie pisanki i wygraj krzesełko dla dziecka

Moja pisanka – przyślij zdjęcie pisanki i wygraj krzesełko dla dziecka

Czy Wasze pisanki są już przygotowane? A może dopiero przymierzacie się do realizacji tego wielkanocnego wyzwania? Efekty Waszej pracy koniecznie trzeba będzie uwiecznić na fotografii, a fotografię… przesłać na świąteczny konkurs Miasta Dzieci.

Czekamy na Wasze pisanki.

Skorupkowe, styropianowe, koralikowe, bibułkowe czy z papieru. Rodzaj jest nieważny, liczy się radość tworzenia i dziecięca wyobraźnia! Za pisankę, która zdobędzie serca naszego wielkanocnego jury, zostanie przyznana nagroda. I to jaka nagroda!

Nomi_evomove wygraj krzesełko w konkursieNa zwycięzcę czeka krzesełko Nomi by Evomowe – od noworodka do nastolatka ufundowane przez firmę Miko!

Na tym krzesełku niemowlę będzie poznawało pierwsze smaki, a przedszkolak pomaluje swoją pierwszą pisankę. Krzesełko zostało zaprojektowane tak, aby dzieci miały stabilną platformę, na której mogą się poruszać i która umożliwia aktywne siedzenie w różnych pozycjach.

W konkursie przewidujemy także kilka książkowych nagród – niespodzianek.

Zatem do dzieła mali artyści!

Zatroszczcie się o świąteczny nastrój w domu i pokażcie nam swoje pisankowe dzieła! Fotografie o wadze do 1MB wgracie za pomocą zakładki „Prześlij” (poniżej), a po akceptacji przez redakcję, pojawią się w naszej konkursowej galerii. Na zdjęcia pisanek czekamy do 5 kwietnia.

[fv id=”13″]

281 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent