Dzień Dziecka z Nelą! Wygraj najnowszą książkę Neli Małej Reporterki

Dzień Dziecka z Nelą! Wygraj najnowszą książkę Neli Małej Reporterki

Z okazji premiery najnowszej książki Neli Małej Reporterki pt. „Nela na tropie szopów praczy”, zapraszamy do udziału w konkursie. Jednak tym razem to nie jedyna okazja konkursowa – ta książka to idealny prezent na Dzień Dziecka dla każdego miłośnika przygód Neli!  Na zwycięzców czekają książkowe i pluszowe nagrody! 

Nela Mała Reporterka, znana dzieciom i młodzieży jako najmłodsza reporterka przemierzająca dżungle i dalekie kontynenty, tym razem zatrzymała się w Polsce na dłużej. Wraz ze swoimi dwiema alpakami – Pepino (chłopcem) i Limą (dziewczynką) wybrała się na zachód naszego kraju.

Książka jest dostępna tylko na oficjalnej stronie wydawcy www.ksiazkineli.pl

W naszym konkursie czekają 3 nagrody, każdą z nich stanowi zestaw: najnowsza książka Neli „Nela na tropie szopów praczy” + 2 alpaki, z którymi bohaterka zwiedza Polskę (Pepino i Lima) .

Jak zdobyć  nagrody?

Wystarczy, że za pomocą formularza prześlecie do nas odpowiedź konkursową. Nasze jury wybierze 3 najciekawsze, a  do ich Autorów powędrują nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca. Zapraszamy do zabawy!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie