KOLOROWANKI: Zima

Czy zima musi być biała? Wszystko zależy od wyobraźni Twojego dziecka. Pobierz bezpłatne kolorowanki online z bałwankami, dziećmi na łyżwach, zwierzętami na śniegu i sprawdź jak kolorowo dzieci postrzegają zimę. Mamy także malowanki ze sportami zimowymi oraz obrazki do kolorowania na wszystkie pory roku. Tej zimy nuda Wam nie grozi!


Świnka Peppa na łyżwach zabawa do druku

Świnka Peppa na łyżwach

Świnka Peppa i George wybrali się na łyżwy. Wydrukuj zabawę i wpisz w okienko liczbę łyżwiarzy, którą widzisz na obrazku. Trzeba też dokończyć rysunek zimowego bałwanka. Czy wiesz czego mu brakuje? Tysiące bezpłatnych kolorowanek i zabaw edukacyjnych prosto z bajki – zapraszamy do Miasta Dzieci! Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

Świnka Peppa na zimowym spacerze

Świnka Peppa na zimowym spacerze

Świnka Peppa wybrała się z Tatą Świnką i braciszkiem na zimowy spacer, na którym… wpadli w mały poślizg. Zimowe kolorowanki z Peppą i bohaterami innych bajek, które kochają wszystkie dzieci, zachęcają do zabawy. Długie wieczory na pewno nie będą nudne z tysiącami naszych kolorowanek do druku!  Książki i magazyny pełne zabaw dostępne na www.ksiazeczkibajeczki.pl!

krzyzowka-boze-narodzenie1

Krzyżówka świąteczna dla dzieci

Krzyżówka dla dzieci z postaciami związanymi z Bożym Narodzeniem, które już czekają na to, aby dzieci wpisały ich imiona w pola krzyżówki. Taka zabawa to połączenie przyjemnego z pożytecznym – dzieci uczą się w łatwy sposób. Wydrukujcie bezpłatne krzyżówki! Wśród tysięcy zabaw edukacyjnych i kolorowanek Miasta Dzieci znajdziecie także mnóstwo innych ciekawych obrazków. Zapraszamy wszystkie […]

Bałwan kolorowanka dla dzieci do druku

Bałwan

Bałwan, kolorowanka dla dzieci, które nie mogą się już doczekać zimy. Tylko jak pokolorować bałwanka? Powinien być chyba biały, ale od czego dziecięca wyobraźnia! Wydrukuj malowankę z bałwankiem i dodaj naszemu śniegowemu przyjacielowi wesołych barw. Zimowe malowanki umilą dzieciom niecierpliwe oczekiwania na pierwszy śnieg. Mamy także bezpłatne malowanki na inne pory roku. Zapraszamy!

Łyżwy kolorowanka

Łyżwy

Łyżwy kolorowanka. Malowanki do wydrukowania dla dzieci.

Eskimos kolorowanki, mieszkańcy igloo, zima, malowanki dla dzieci do drukowania

Eskimos

Eskimos kolorowanka, malowanki dla dzieci do drukowania

Olimpiada zimowa Biathlon kolorowanki, malowanki dla dzieci do drukowania

Biathlon

Biathlon kolorowanki, malowanki dla dzieci do drukowania

Olimpiada zimowa Lyzwa kolorowanki, malowanki dla dzieci do drukowania

Łyżwa

Łyżwa kolorowanki, malowanki dla dzieci do drukowania