Katalog Miasta Dzieci • muzea

Informacje:
bilet ulgowy 4 zł,
bilet normalny 8 zł
czynne od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00 (w czwartki wstęp bezpłatny)

ul. Puławska 113a

krolikarnia@mnw.art.pl

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni
ZOBACZ TAKŻE:maskasztuka

nd
21.08.2016
2016 lato
Wakacje, Lato w mieście

Warsztaty rodzinne w Królikarni

Serdecznie zapraszamy na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie „Rodin / Dunikowski. Kobieta w polu widzenia” prowadzone przez różnych polskich artystów.   21 sierpnia, niedziela, godz. 12.00 TERAKOTA Prowadzenie: Agnieszka Brzeżańska Podejście Auguste’a Rodina do ludzkiego ciała było przełomowe w historii rzeźby. W pracach mistrza wyrzeźbione ciała nabierają niezwykłej ekspresji, ujawniając przeróżne stany emocjonalne. Podczas warsztatów podejmiemy […]

nd
13.04.2014
Rodzinne warsztaty artystyczne w Królikarni

Rodzinne warsztaty artystyczne w Królikarni

Rodzinne warsztaty artystyczne towarzyszące wystawie Erna Rosenstein. Nakładanie (Królikarnia)
13 kwietnia 2014, godz. 12.0014.00
Królikarnia W przygotowanych pudełkach stworzymy swoje własne kompozycje, a za materiał posłużą nam skarby gromadzone na co dzień w zakamarkach kieszeni lub szaf czy szuflad.

pon
07.04.2014
Bezpłatna dzierżawa grządki w Królikarni

Bezpłatna dzierżawa grządki w Królikarni

7 kwietnia 2014 (poniedziałek), o godz. 18.00
Bezpłatna dzierżawa grządki w Królikarni pod uprawę w sezonie letnio-jesiennym / spotkanie organizacyjne. Proponujemy uprawę warzyw sezonowych, ziół, kwiatów, roślin polnych i ozdobnych na specjalnie skonstruowanej podwyższonej grządce. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Muzeum Rzeźby w Królikarni. Zapraszamy do udziału w pracach ogrodniczych!

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto