Wybierz miasto

Nowa kolekcja 5.10.15.

Katalog Miasta Dzieci • domy kultury

Miejski Dom Kultury w Bochni

MDK rozwija pasje, talenty, umiejętności. Dzieci, młodzież i dorośli – również seniorzy – mogą w domu kultury szlifować swoje talenty, rozwijać pasje, nabywać nowe umiejętności a przy tym spędzać czas w dobrej, twórczej atmosferze. MDK proponuje szeroki wachlarz zajęć: taneczne, wokalne i wokalno-aktorskie, naukę gry na instrumentach, plastyczne, fotograficzne, modelarstwo, szachy, robotykę, klub seniora. Działają w nim dwa chóry: Złota Jesień (seniorzy) i Bocheński Chór Kameralny Salt Singers (dorośli). Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych, choć w przypadku zajęć prowadzonych w systemie indywidualnym możliwe jest ustalenie innych terminów.

ul. Regis 1
32 - 700 Bochnia

mdk@bochnia.pl

Miejski Dom Kultury w Bochni
ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne

nd-pt
12.02-30.03.2012

konkurs

Smok  fikcyjne stworzenie, najczęściej rodzaj olbrzymiego, latającego gada występującego w licznych mitach i legendach oraz w literaturze, filmach i grach.

czw
23.02.2012

przedstawienie

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz teatr ART-RE zapraszają na przedstawienie dla dzieci Koziołek Nie Matołek.

sob
03.12.2011

przedstawienie

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz teatr ART-RE zapraszają na przedstawienie dla dzieci Żółw i Zając.

czw
09.06.2011

przedstawienie

Miejski Dom Kultury w Bochni zaprasza na przestawienie Teatrzyku Dziecięcego pt. Czerwone Kapturki 09 VI czwartek o g. 17.00 w Sali Kameralnej.

wt-czw
01.03-07.04.2011

konkurs

Zmęczeni zimą zaczynamy tęsknić za słońcem i kolorami. W oczekiwaniu na zew natury możemy sami próbować zaklinać WIOSNĘ. Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie plastycznym WIOSENNY OGRÓD.

30.01.2011

przedstawienie

Najmłodszych zapraszamy do Kina Regis na przedstawienia teatralne teatru ART-RE z Krakowa 30 stycznia o godz. 12.00 – Złota Rybka.

09.01.2011
XIX Finał WOŚP

XIX Finał WOŚP

Z wielka radością informujemy o kolejnym, XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – liczymy na Waszą obecność!

05.12.2010
film

film

Na 5 grudnia /niedziela/ Kino Regis i Stowarzyszenie ULKA zapraszają dzieci, młodzież i rodziców na mikołajkową projekcję filmową połaczoną z pierwszym bocheńskim chrupaniem marchewki na zdrowie 🙂

wt-nd
06.07-11.07.2010
wakacje 2010
Warsztaty i zajęcia

wakacje 2010

To już trzecia edycja warsztatów filmowych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Bochni. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach. Wiedza i umiejętności zdobyte podczas zajęć pozwolą na stworzenie filmów, które będą mogły zostać zgłoszone do konkursu na film amatorski. W tym roku warsztaty poprowadzą Tomasz Dettloff i Igor Mołodecki!

nd-czw
04.07-26.08.2010
„Akademia Przedszkolaka” w Miejskim Domu Kultury
Warsztaty i zajęcia

„Akademia Przedszkolaka” w Miejskim Domu Kultury

W związku z zapotrzebowaniem Miejski Dom Kultury w Bochni poszerza swoją działalność skierowaną do najmłodszych(4 i 5 latków) W związku z tym w MDK 2 przy ul. Wojska Polskiego 1 powstaje bajkowa sala w której 10 maluszków pod okiem wykwalifikowanej kadry w godzinach od 9.00 – 13.00 będzie na co dzień uczestniczyło w zajęciach dydaktyczno- wychowawczych w ramach Akademii Przedszkolaka.

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto