Wybierz miasto

dziecko biblioteka książki
Ferie, Zima w mieście

Ferie zimowe 2017 w Bibliotece

Jak co roku gościnne łódzkie biblioteki w ferie zimowe przygarną każdego zbłąkanego poszukiwacza wiedzy. Uwaga! Na uczniów, którzy bronią się przed nudą, czekają nie tylko książki. Sami zobaczcie, jak wiele atrakcji przygotowały nasze książnice.

13.02.2015
Ferie w Bibliotece – Śródmieście

Ferie w Bibliotece – Śródmieście

Śródmiejskie filie Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotowały zajęcia dla dzieci na ferie zimowe. Będziemy aktywnie walczyć z nudą – oglądać filmy, uczyć się angielskiego, czytać i trenować szare komórki.

29.08.2014
Wakacje w bibliotece – Śródmieście

Wakacje w bibliotece – Śródmieście

Wyciagamy dzieci z bramy – takie zadanie wyznaczyły sobie biblioteki w Śródmieściu tego lata. Jedyne co, trzeba zrobić, to namierzyć najbliższą bibliotekę i dać się wyciągnąć!

30.08.2013
Wakacje w Bibliotece im. Andrzeja Struga

Wakacje w Bibliotece im. Andrzeja Struga

Serdecznie zapraszamy dzieci, które spędzają wakacje w mieście, do odwiedzania śródmiejskich bibliotek w Łodzi. Tu zawsze znajdziecie towarzystwo i wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy! Koniecznie skorzystajcie z tych atrakcji.

17.12.2010
Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Zapraszamy na wigilijne spotkanie wszystkich małych i dużych sympatyków Biblioteki. Nie zabraknie kolęd, ciepłej atmosfery wspólnego świętowania oraz… słodkości!

Zajęcia i miejsca

Wybierz miasto