Wybierz miasto

Modna jesień z 5.10.15.

Miejska Biblioteka Publiczna Łódź-Polesie. Filia nr 13

Zapraszamy wielbicieli czytania do wypożyczania interesujących książek i do dzielenia się swoimi wrażeniami z lektury!

Filia nr 13 dla dorosłych mieści się przy ul. Krzemienieckiej, w Domu Pomocy Społecznej „Włókniarz”. Korzystają z jej zasobów zarówno pensjonariusze i pracownicy DPS-u, jak i mieszkańcy pobliskich osiedli.

Biblioteka udostępnia zbiory własne: książki i czasopisma. W trosce o czytelnika starszego i niepełnosprawnego (osoby niedowidzące i niewidome), dysponuje również książkami mówionymi.
Poza wypożyczaniem książek i czasopism biblioteka prowadzi także działalność informacyjną i kulturalno – oświatową.

ul. Krzemieniecka 7/9

42 686 06 49 wew. 33
filia13@mbplp.lodz.pl

zabawki dla dzieci