Wybierz miasto
Obraz

Klub Rodzica z dzieckiem Hula Hop

Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 Hula Hop to miejsce spotkań Rodziców wraz z Dziećmi o specjalnych potrzebach rozwojowych (np. dzieci przedwcześnie urodzone), z orzeczeniem o niepełnosprawności, podlegających pod ustawę „Za życiem” lub/i objętych programem Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Jest tu przestrzeń na swobodną zabawę, rozmowę z innymi Rodzicami, spotkania z pedagogami, specjalistami i terapeutami oraz wzięcie udziału w zajęciach i wydarzeniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Dzieci od 0 do 3 roku życia.

Organizujemy m.in. zajęcia, Twórcze Czwartki, szkolenia, konsultacje oraz wydarzenia okazjonalne, takie jak Bal Karnawałowy czy Dzień Otwarty Klubu.

Jesteśmy współfinansowani ze środków Miasta Krakowa. Dzięki temu wszystkie zajęcia są bezpłatne.

os. Wandy 23

+ 48 722 131 288