Klub Osiedlowy Źródło SM im. W.Z. Nałkowskich

Klub osiedlowy „Źródło” zaprasza na:
TANIEC NOWOCZESNY HIP-HOP

Nauka gry w szachy 30 zł miesięcznie,
raz w tygodniu
Warsztaty teatralne 2 razy w tygodniu

Zapisy prowadzimy w KLUBIE OSIEDLOWYM „ŹRÓDŁO” przy ul. Samsonowicza 25 lub pod nr tel. (081) 443 43 03 od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 do 19.00.

Klub Osiedlowy „Źródło” zaprasza mieszkańców Osiedla Nałkowskich do skorzystania z oferty. Wszystkie przedstawione powyżej zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej nauce. Ponadto w okresie wakacji 2008 przeprowadzono w Klubie „Źródło” gruntowny remont pomieszczeń.

Większość zajęć odbywających się w Klubie finansowana jest przez Wydział Kultury Urzędu Miasta w Lublinie.

Podczas ferii zimowych i wakacji letnich Klub prowadzi zimowisko i półkolonie letnie, włączając się tym samym w akcję ” Zima w mieście” oraz ” Lato w mieście”. Ferie zimowe oraz letnie w dużej mierze finansowane są przez Wydział Kultury Urzędu Miasta w Lublinie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzania czasu w okresie ferii i wakacji, gwarantujemy dobrą zabawę.

Przez cały rok organizujemy oprócz zajęć cyklicznych różnego rodzaju imprezy okolicznościowe są to min. indywidualne wystawy plastyczne, konkursy międzyklubowe i osiedlowe, kiermasze, warsztaty plastyczne, występy okolicznościowe w tym zabawy andrzejkowe, karnawałowe. Co roku Klub organizuje również Festyn Osiedlowy będący okazją do integracji środowisk młodzieży dzieci i dorosłych przy okazji aktywnego spędzania wolnego czasu.

Klub Osiedlowy Źródło SM im. W.Z. Nałkowskich

ul. Samsonowicza 25