Wybierz miasto

Przyjazne dziecku

Nowa kolekcja 5.10.15.

Katalog Miasta Dzieci • Zajęcia artystyczne dla dzieci

Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!

zajęcia dla dzieci w fundacji ależ gustawie Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!  istnieje od 2011 r.  Jesteśmy na co dzień związani z kulturą i sztuką. Są pośród nas zarówno aktorzy, jak i pasjonaci teatru,  wszyscy pozytywnie usposobieni, kreatywni i chętni do działania.

Od lat zdobywamy doświadczenie nie tylko w instytucjach kultury i mamy nadzieję dalej się rozwijać. Wierzymy w terapeutyczną moc sztuki,  naszym celem statutowym jest jej upowszechnianie, stąd podejmujemy działania na wielu polach; od tworzenia spektakli, po organizowanie eventów teatralnych (np. czytania współczesnej dramaturgii, tematyczne panele dyskusyjne) i warsztatów artystycznych (teatralnych, literackich, plastycznych).

Nie ograniczamy naszych projektów do jednej grupy docelowej: z jednej strony są działania przeznaczone dla dorosłego odbiorcy, seniorów, z drugiej dla dzieci i młodzieży, uwzględniające także osoby niepełnosprawne, domy dziecka oraz środowiska dysfunkcyjne.

Łódź, ul. Piotrkowska 122 lok. 9a

Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!