Weleda
Weleda Baby

Zwrot pieniędzy za podręczniki szkolne

Zwrot-pieniędzy-za-podręczniki-szkolne
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑
Rządowy program „Wyprawka szkolna 2012″ pozwala rodzinom wielodzietnym ubiegać się o refundację części kosztów zakupu podręczników bez względu na wysokość dochodów – informuje Stowarzyszenie i Fundacja Rzecznik Praw Rodziców.

Program obejmie w tym roku również rodziców wszystkich pierwszaków, mających prawo do świadczeń rodzinnych. Przepisy zawierają wiele dodatkowych ograniczeń. Warto jednak sprawdzić, czy nowe możliwości dotyczą Waszej rodziny. Szczegóły i wzory podań znaleźć można na stronie: www.rzecznikrodzicow.pl/zwrot-za-podreczniki. Trzeba się spieszyć, bo termin składania wniosków u dyrektorów szkół mija w pierwszych dniach września.

Powyższe informacje cytujemy za zgodą Stowarzyszenia i Fundacji Rzecznika Praw Rodziców. Pełny tekst jest dostępny na stronie http://www.rzecznikrodzicow.pl/zwrot-za-podreczniki.

 

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

651 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent