UD

Źródło wiedzy o zdrowiu maluszka

Źródło-wiedzy-o-zdrowiu-maluszka
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Już 8 maja 2010 w Łódzkiej Manufakturze odbędzie się „Dzień z Pielęgniarką i Położną” – impreza, które celem jest edukacja rodziców w zakresie opieki nad maluszkiem już od pierwszych miesięcy życia.

Tego samego dnia w Krakowie rozpoczynają się także cieszące się stale rosnącą popularnością targi Mother & Baby. Spotkania przeznaczone są dla kobiet w ciąży, debiutujących rodziców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju dziecka.

Natomiast 15 maja w Gdańsku odbędzie się pierwsza impreza inaugurująca cykl "Brzuszek i Maluszek".

Ostatnią propozycją są Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka”, które rozpoczną się 27 maja 2010 w Warszawie. Podczas dwudniowej imprezy uczestnicy będą mogli wysłuchać ciekawych wykładów oraz wziąć udział w specjalnych warsztatach. Targi to również doskonała okazja na zapoznanie młodych mam z nowościami na rynku.

Jak wskazuje Natasza Nikiel z Wosana S.A.: „Woda Mama i ja już od dłuższego czasu bierze udział w tego typu imprezach. Staramy się w ten sposób wspierać działania podejmowane na rzecz właściwego żywienia maluszków, które w ocenie dietetyków jest najbardziej kluczowym zagadnieniem związanym z rozwojem dziecka. Rodzice mogą znaleźć tu odpowiedź na wiele pytań, które pomogą im rozwiązać codzienne problemy związane z żywieniem i pielęgnacją malucha.”

Te trzy największe w Polsce spotkania odbywają się w niezwykłej, rodzinnej atmosferze. Umożliwiając bezpośredni kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin oraz innymi rodzicami, targi stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z największymi osiągnięciami w branży dziecięcej.

Polecamy również Targi Mother & Baby  oraz Domek Akademii Zdrowego Rozwoju ponownie otwarty!

248 ocen
4.99
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Urszula Holik

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent