Weleda
Weleda Baby

Wystartowała II edycja Wrocławskiego Dnia Tenisa

Wystartowała-II-edycja-Wrocławskiego-Dnia-Tenisa
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Wrocławski Dzień Tenisa Mercedes-Benz Frączak to impreza, która wychodzi naprzeciw dziecięcym talentom, pasjom i marzeniom, nawet tym jeszcze do końca nieuświadomionym. Poprzez testy sprawnościowe przeprowadzane w formie gier sportowych, trenerzy ze Szkoły Tenisa Ziemnego Promaster chcą wychwycić wśród najmłodszych wrocławian talenty sportowe i dać im szansę na dalszy rozwój.

Wrocławski Dzień Tenisa Mercedes-Benz Frączak składa się z dwóch etapów:

I etap to gry sprawnościowe przeprowadzane przez trenerów ze Szkoły Tenisa Ziemnego Promaster w przedszkolach i szkołach podstawowych. Testy sportowe w formie zabaw pozwolą na określenie predyspozycji dzieci do uprawiania tenisa ziemnego. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na finał imprezy, który odbędzie się 30 maja o godzinie 10 na kortach hotelu Gem przy ulicy Baudouina de Courtaney 16.

II etap to dzień finałowy, który ma charakter otwartego festynu rodzinnego z licznymi atrakcjami. Młodzi zawodnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności przed jury składającym się z doświadczonych trenerów i fachowców współpracujących z czołowymi sportowcami naszego kraju. Dla wszystkich dzieci przewidziane są upominki, a dla najlepszych nagrody – rakiety tenisowe, torby i termobagi, piłki, gadżety tenisowe. Zwycięscy otrzymają roczne stypendium w najlepszej akademii tenisa ziemnego w Polsce – Promaster.

Organizatorzy imprezy chcą spopularyzować wśród najmłodszych sportową regułę gry fair play, zdrowego trybu życia oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Polecamy również Obóz tenisowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży oraz Młodzież i rekreacja

561 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent