Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Wyjątkowy prezent dla malucha ‒ List od Mikołaja

Wyjątkowy prezent dla malucha ‒ List od Mikołaja
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Szukasz wyjątkowego prezentu dla malucha? Potrzebujesz inspiracji na kreatywny prezent? Chcesz, by pociecha w jeszcze większym stopniu poczuła magię świąt? List od Świętego Mikołaja sprawdzi się znakomicie. Czym jest taka korespondencja i gdzie można zamówić wspomniany drobiazg? Poniżej najistotniejsze informacje. Zachęcamy do lektury!

List od Mikołaja ‒ co to?

List od Mikołaja to spersonalizowana korespondencja z samej Laponii. Każdy z listów jest przygotowywany z myślą o konkretnym dziecku, ozdobiony jest ręcznie malowanymi ilustracjami i zawiera informacje na temat odbiorcy. na przykład takie, jak imię malucha, wiek, hobby i sukcesy.

Listy doskonale sprawdzają się w przypadku dziewczynek i chłopców w różnym wieku, w przypadku nastolatków, a nawet dorosłych ‒ taki list możemy wysłać drugiej połówce, pracownikom czy dobremu znajomemu.

List od Mikołaja a funkcja wychowawcza

Warto podkreślić, że list od Mikołaja spełnia też funkcję wychowawczą. Za pomocą takiej korespondencji możemy dotrzeć do malucha, który nie lubi sprzątać, czytać książek, pomagać innych czy do takiego, który jest niezbyt miły dla rówieśników. Święty Mikołaj delikatnie upomni malucha, wyjaśnij mu, dlaczego jego zachowanie jest niewłaściwe i dlaczego ważne jest wprowadzanie zmian.

Elfi ‒ wyjątkowe listy z Laponii

Przygotowywaniem listów zajmuje się firma Elfi. Wystarczy kilka minut a zamówimy piękny list dla naszej pociechy. Co zrobić, aby kupić list? Wszystko jest bardzo proste:

  • W pierwszej kolejności należy wejść na stronę Elfi.
  • Wybór szablonu ‒ krok kolejny to wybranie tytułu z listy, wśród przykładowych propozycji znajdują się takie, jak Ach ten Facebook, Mała lekcja, Kocha nie kocha, Ach te ciasteczka, Mały skarb, Magiczny eliksir, Pamiętnik dobrych uczynków.
  • Edycja ‒ gdy już wybierzemy szablon, nadchodzi czas na edycję treści i dopasowanie jej do własnego dziecka, należy dodać imię pociechy oraz kilka informacji o niej ‒ mamy tutaj całkowitą dowolność.
  • Dokonanie zakupu ‒ gdy już mamy gotową treść, wystarczy zatwierdzić i dbać dane odbiorcy.

Podsumowanie

List od Świętego Mikołaja to wyjątkowa niespodzianka dla każdego malucha ‒ korespondencja z samej Laponii z pewnością dostarczy mnóstwo radości dziecku i będzie pamiątką na długie, długie lata. Aby zamówić list, wystarczy odrobina czasu i szczypta kreatywności, należy wybrać szablon, zamieścić informacje na temat dziecka i gotowe.

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Elfi

178 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent