Wielkanocne kolorowanki do pobrania

wielkanoc kolorowanki do pobrania

Wielkanoc czas gotowania, pieczenia, malowania jajek, ozdabiania koszyczków i stołów. Maluchy uwielbiają pomagać w kuchni, ale nie zawsze mamy czas i cierpliwość by wspólnie z nimi pichcić. Czasami ich obecność w kuchni może być kłopotliwa. Gorący piekarnik wymaga uwagi a tu właśnie coś kipi na kuchni. Co w czasie przygotowań do świąt począć z nudzącym się brzdącem?

Najczęściej rodzice w takich sytuacjach sadzają dziecko przed telewizorem. Puszczają mu bajki i filmy albo włączają bezpieczną stację, gdzie dzieci spotykają się z Bobem Budowniczym, księżycem Luną, Nodim, czy Świnką Peppą i wiadomo, że nic szkodliwego, agresywnego naszego malucha w tych bajkach nie zaskoczy.

Ale ile czasu dziecko może spędzać przed telewizorem, by rodzic nie miał wyrzutów sumienia, by się nie martwił, że dziecku psują się oczy, że siedzi bezczynnie…

Prostym i szybkim rozwiązaniem w sytuacji przedświątecznego zamieszania są samodzielne, twórcze zabawy z kredkami.

Wydrukuj kolorowankę dla dziecka i pracuj spokojnie.. przez jakiś czas 🙂 Niektóre dzieci kolorują ekspresem. Więc może od razu wydrukuj kilka świątecznych malowanek…

Wielkanocne kolorowanki dla dzieci – drukuj

A starszym dzieciom polecamy nasz dział zabaw wielkanocnych. Znajdziecie tu różne pomysły na ozdoby wielkanocnego stołu do samodzielnego wykonania.

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:Wielkanoc

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także