Weleda
Weleda Baby

Trzy wesołe krasnoludki już wkrótce w Capitolu

Trzy-wesołe-krasnoludki-już-wkrótce-w-Capitolu
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

 

"Trzy wesołe krasnoludki" to rodzinny musical na podstawie wierszowanej bajki Jana Brzechwy. Jej bohaterowie – tytułowe krasnoludki – wyruszą na podbój świata z niezwykłym, jak na tak maleńkie stworzenia, hartem ducha. Polecą na Księżyc, będą nurkować, wynajmować wiatr i wypasać biedronki, urządzą turniej rycerski i koncert rockowy…

Opowieść w dziesięciu odsłonach reżyseruje Konrad Imiela. Przedstawienie będzie w całości śpiewane, muzykę skomponował wrocławski zespół Mikromusic (Natalia Grosiak i Dawid Korbaczyński), bajkowe kostiumy i scenografię zaprojektowała Anna Chadaj (pracowała z nami przy „Czarnoksiężniku z Krainy Oz" i rewii sensacyjnej „Ścigając zło"), wizualizacje wyszły spod ręki Jakuba Lecha („Zaczarowane podwórko"), a choreografię opracowuje Jacek Gębura.

Mnóstwo emocjonujących zdarzeń, prześmieszne i zaskakujące zwroty akcji, pogodna muzyka Mikromusic, wypełniająca sceniczny mikroświat: to wszystko spodoba się dzieciom, a rodzice i dziadkowie z pewnością docenią lekkość żartu, którym przyprawiona będzie nasza historia. Gwarantujemy, że cała widownia uwierzy w krasnoludki – pełne energii, radości, łobuzerskich pomysłów i grane przez trójkę zabójczo przystojnych aktorów Capitolu: Macieja Maciejewskiego, Tomasza Leszczyńskiego i Adriana Kącę.

Bilety w cenie 13-22 zł można już kupić online na stronie www.teatr-capitol.pl. Spektakl gramy w dniach 18-26 stycznia 2013.

Więcej o spektaklu

560 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent