Targi Mother & Baby

Targi-Mother-Baby
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
W tym roku przeszliśmy próbę również pogodową oraz jak sugerowano niedogodny termin (długi weekend). Nie chcieliśmy jednak zmieniać tego terminu gdyż nasze wydarzenie zaplanowane jest zawsze tydzień przed zakończeniem roku szkolnego. Cieszymy się , że mimo tych niedogodności Państwo jako Wystawcy oraz Zwiedzający nie zawiedli.

W tym roku w odróżnieniu od lat poprzednich powiększyliśmy miejsca zadaszone biorąc pod uwagę kapryśną pogodę. Powierzchni zadaszonej mieliśmy w tym roku 2650m.

W edycji Warszawskiej pokazało się 84 Wystawców odwiedziło nas również wielu Wystawców, którzy zapowiedzieli już swoją obecność w najbliższej edycji 15-16 sierpnia 2009 we Wrocławiu.

Odwiedziło nas w tym roku mniej osób niż w latach poprzednich nie da się niestety nadrobić jednego dnia deszczu non – stop.

Ilość osób, która nas w tym roku odwiedziła to 7 131. Jak w latach poprzednich przeważającą ilość stanowiły kobiety w ciąży. Cieszymy się, że najmniejszą grupę ok. 3% stanowią osoby przypadkowe.

W tym roku również dowiedzieliśmy się, że sporą grupę stanowią osoby, które przychodzą na nasze Targi Mother & Baby już trzeci raz zachęcając do tego znajomych.

Podobnie jak w latach poprzednich podczas Targów odbyły się konsultacje medyczne pod czujnym okiem Kliniki Damiana, wykłady i pogadanki ze specjalnymi gośćmi takimi, jak Dorota Zawadzka Super Niania.

W tym roku dzięki Głównemu Sponsorowi: PGNiG oraz Sponsorom: Bella Happy, Philips Avent, Firma Krotex mogliśmy jeszcze bardziej zadbać o najmłodszych (recital Magdy Femme, wielka piaskownica, Balonowy Ogród, spotkania ze strażakami i policjantami , karuzele, skakance).

Również w tym roku na portalu allegro.pl został przeprowadzony konkurs HITY MOTHER & BABY. W tym roku HIT MOTHER & BABY – Produkt Przyjazny Dziecku otrzymała Firma Philips Avent, HIT Mother & BABY – Produkt Przyjazny Mamie – otrzymała Firma Marko.

Rozdanie nagród odbyło się w sobotę wieczorem, a wtórowała mu Szafa Gra oraz rewia taniec brzucha przygotowana przez Jasmin Mazloum ze Studia Tańca Egurrola.

ORGANIZACJA

Organizator : WHITE CRANE

Partner: Centrum Medyczne Damiana , Wyścigi Konne

Sponsor Główny: PGNiG

Sponsorzy: Bella Baby Happy, Philips Avent, Krotex

Patroni Medialni: Miesięcznik Dziecko, Metro, allegro, wp.pl , TVN Style.

Współpraca: Branża Dziecięca, M jak Mama, Dziecko Zakupy i My, Twoje 9 miesięcy, miastodzieci.pl, Smyk, czasdzieci.pl

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w edycji wrocławskiej 15-16 sierpnia 2009 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Termin na Warszawę to 19- 20 czerwca 2010, który jeszcze Państwu potwierdzimy.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby kolejna edycja targów była jeszcze bardziej okazała niestety jednak jesteśmy ograniczeni powierzchnią Wyścigów Konnych stąd ilość miejsc również w przyszłym roku będzie ograniczona. Z pewnością rozwiniemy bardziej rozpoczęty w tym roku konkurs HITY MOTHER & BABY.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnej edycji 2010 zarówno w Warszawie jak i w innych lokalizacjach prosimy o kontakt z Organizatorem lub na stronie www.motherandaby.pl

 

Autor tekstu : Magda Dróżdż, Justyna Dzik

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent