Targi expoBABY na Śląsku

Targi-expoBABY-na-Śląsku

Międzynarodowe Centrum Targowe Globeexpo jest organizatorem imprez targowych, w których uczestniczą wystawcy wielu branż z całej Polski i z zagranicy. Targi expoBABY – Wszystko dla Dziecka, to jedyna tego typu impreza na południu kraju.

Podczas kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 16 – 17 maja w Hali Wystaw "Kapelusz" WPKiW w Chorzowie, ofertę swoją zaprezentują producenci odzieży, obuwia dziecięcego, artykułów pielęgnacyjnych, mebli, wózków dziecięcych oraz żywności, zabawek i wydawnictw dla najmłodszych. Nie zabraknie też firm posiadających propozycje zajęć dodatkowych.

Dla wystawców expoBABY będą możliwością nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zapoznania się z ofertą producentów tej interesującej i bardzo rozległej branży, dając jednocześnie możliwość wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń.

Przygotowujemy bogaty program mający na celu zachęcić do udziału zarówno odwiedzających – rodziny z dziećmi, przyszłe matki, właścicieli sklepów i hurtowni, jak również samych wystawców. Będą Państwo mieli okazję zapoznać się z nowościami w branży, obejrzeć ciekawe prezentacje na temat nowych produktów, rodzice będą mogli zakupić produkty po promocyjnych cenach czy skorzystać z porad lekarzy specjalistów, m.in. wykłady w szkole rodzenia, prelekcje tematyczne dotyczące m.in. kontrowersji wokół szczepień, karmienia piersią , stymulacji rozwoju dziecka poprzez sztukę, itp.

Najwięcej atrakcji przygotowaliśmy jednak dla dzieci, pamiętamy bowiem, że to one tak naprawdę są odbiorcami produktów i usług, które będą prezentowane na targach. Będą one mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, obejrzeć wystawę prac plastycznych, występy artystyczne, wziąć udział w zajęciach warsztatowych, spotkać się z terapeutami prowadzącymi zajęcia z dziećmi przy udziale psów (dogoterapia) i wiele innych niespodzianek.

Już dziś zapraszamy serdecznie do Chorzowa.

Kontakt: Joanna Frysztak
j.frysztak@globeexpo.pl
032/ 201-86-71

Polecamy również  Źródło wiedzy o zdrowiu maluszka oraz Targi Mother & Baby

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Targi expoBABY na Śląsku