Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Szukasz wygodnych butów dla swoich dzieci? Sprawdź buty Emel i Geox

Szukasz wygodnych butów dla swoich dzieci? Sprawdź buty Emel i Geox
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑
Chcesz kupić swojemu dziecku buty, ale dobrze wiesz, że w wielu z nich pocą się nóżki i mogą robić się odparzenia. Gorąc i dyskomfort źle wpływają na jego samopoczucie, dlatego szukasz butów, które nie powodują takich problemów, ale nie wiesz gdzie je kupić? Jakby tego było mało, słabej jakości buty mają twarde podeszwy, które uciskają stopy Twojego dziecka, co sprawia, że nie chce chodzić? A znasz buty Emel lub Geox?

Buty do nauki chodzenia Emel

O komfort stóp swojego dziecka możesz zadbać już od najmłodszych lat. Gdy tylko Twoje dziecko zacznie stawiać pierwsze samodzielne kroki, to idealny moment na jego pierwsze buty. Emel to polska marka, która ma w swojej ofercie buty idealne do nauki chodzenia. Dostosowane do kształtu stopy, stabilizujące piętę buty z wygodną podeszwą to dobry wybór dla Twojego dziecka. Dobra podeszwa powinna być lekko twarda i izolować stopę od podłoża. Takie buty sprzyjają naturalnemu stawianiu kroków i eliminowaniu wad postawy.

Polska marka Emel

Emel to polski producent obuwia dla różnych grup wiekowych, począwszy od niemowlaków po dzieci w wieku szkolnym. Lider na naszym rynku w ręcznej produkcji obuwia dziecięcego jest ceniony przez rodziców za wysoką jakość i trwałość. Obuwie Emel spełnia wysokie wymagania dla zdrowej postawy, a dzieci chętnie stawiają kolejne kroki w butach tej marki. Co czyni je wyjątkowymi?

Wszystkie buty, jakie produkuje firma Emel, robione są ręcznie, co pozwala na precyzyjne skupienie się na pojedynczych elementach i dokładne ich wykonanie. Główny element konstrukcji to skóra naturalna, która nie tylko wpływa na wygląd buta, ale przede wszystkim czyni go elastycznym. Elastyczna podeszwa z kolei to zdrowa stopa Twojego dziecka. Dlatego, jeśli zależy Ci na utrzymaniu zdrowej postawy, Emel to dobry wybór, jako obuwie profilaktyczne. Podobnie jak marka Geox.

Buty dla dzieci Geox

Geox to obuwie zaprojektowane w oparciu o innowacyjne technologie. Nie tylko są elastyczne i dopasowują się do kształtu stopy dziecka, ale charakteryzują się także dobrą regulacją termiczną. Dzięki temu zapewniają prawidłowe oddychanie skóry i sprzyjają noszeniu. Na uwagę zasługuje zarówno kolekcja na lato, jak i na zimę.

Sandały Geox

Podkreślić należy fakt, że sandały dziecięce Geox mają podeszwę odporną na ścieranie, a paski nie wżynają się w stopę dziecka. Dodatkowo zapinane są na rzep, co ułatwia ich wkładanie. Lekkie, przewiewne sandały ze wkładką ze skóry naturalnej zapewniają wysoki komfort podczas chodzenia. Dlatego dzieci są w nich bardziej aktywne i chętniej oddają się różnym aktywnościom na zewnątrz, nawet w czasie bardzo ciepłych, wakacyjnych dni.

Buty dziecięce zimowe Geox

Geox buty zimowe, podobnie zresztą jak zimowej kolekcji buty Emel, posiadają dodatkowe ocieplenie, które zapewnia komfort termiczny w czasie zimowych zabaw i spacerów. Pomimo tego, zachowana zostaje ich wentylacja i stopy nie pocą się. Chociaż podeszwa zimowych butów Geox ma elastyczną podeszwę, to jej gęstość doskonale izoluje stopę od podłoża.

Idealne buty do nauki chodzenia — Emel czy Geox?

Zarówno buty Emel, jak i Geox to marki, oferujące bardzo dobrej jakości obuwie. O ile domeną marki Emel jest skóra naturalna i ręczna produkcja, o tyle marka Geox oferuje szeroki wybór różnych materiałów. Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku pierwsze buciki, które idealnie sprawdzą się w czasie nauki chodzenia, to warto skierować swoją uwagę w stronę obu marek. Dobre buty mają bezpośredni wpływ na prawidłową postawę Twojego dziecka.

Materiał promocyjny

552 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent