Weleda
Weleda Baby

Sylwester dla dzieci 2012/2013

Sylwester-dla-dzieci-20122013
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Tradycyjnie największy wybór mają najmłodsi mieszkańcy Warszawy, którzy Sylwestra mogą spędzać niczym księżniczki i książęta na Zamkowym Balu w Kinie Praha lub w towarzystwie Żaby Moniki w Mamie Lamie. Na Piżama Party z nocowaniem zaprasza Ale Fun i Kluboksięgarnia Za Rogiem. Maluszki będą mogły bawić się i nocować w Żłobku AKUKU,  a starszaki na noc pełną atrakcji i niespodzianek zaprasza iClub w Łomiankach i Klub Trakt.
W Fikumiku odbędzie się najprawdziwszy bal w balowych strojach lub wesołych kostiumach, a w Trzeciej Strefie zagości sylwestrowa… wioska indiańska. Pełna konkursów, wróżb i baniek mydlanych zabawa w sylwestrowe południe zapowiada się w Vip Kids Clubie, w którym wieczorem rusza także sylwestrowe Mini Hollywood.

W innych miastach też znajdzie się co nieco z sylwestrowych atrakcji dla dzieci.

W Krakowie Sylwestra z nocowaniem organizuje Pracownia Arete, a Stajnia Pasymo zaprasza całe rodziny na sylwestrowe kuligi.

W Poznaniu sylwestrowe szaleństwo można przeżyć w Poznańskiej Palmiarni, a zabawy dla dzieci z możliwością noclegu organizuje Klub Ciciubabka i Klub na Podolanach

Wrocławski Sylwester dzieci będą mogły spędzić na zabawie wraz z noclegiem w Miludach lub na Pirackiej Łajbie w Ośrodku Światowid.

Na noc Sylwestrową z Kotem Edwardem w Gdańsku zaprasza Centrum Zabaw Twórczych Edward, a w Olsztynie zabawa sylwestrowa dla dzieci zaplanowana jest już na sobotę – 29 grudnia (Strefa Rozwoju). Ciekawym pomysłem jest rodzinne powitanie Nowego Roku na nartach w Bydgoszczy (Leśny Park Myślęcinek).

W Łodzi Sylwester dzieci będą mogły świętować już w piątek w Edukatorku. Tańce z kotem Sylwestrem odbędą się w Porcie Łódź, a prawdziwie sylwestrowo-kosmiczne atrakcje czekają na dzieci w Różowych Okularach

W Kielcach również pożegnanie starego roku rozpocznie się już w sobotę – Edu-caffe Wesoła Ciuchcia zaprasza na sylwestrowy bal, a Teatr Kubuś w niedzielę zaprasza na sylwestrowe przestawienie, śpiewanie i wesołą zabawę. 

Życzymy bajecznej zabawy!
UWAGA! Możliwość zapisania dziecka na niektóre z imprez kończy się już w piątek!

537 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent