Światowa premiera ECCO Kids Walkathonu

Światowa-premiera-ECCO-Kids-Walkathonu
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Maluchy przeszły aż 76 600 metrów podczas pierwszego

ECCO Kids Walkathonu!

 ECCO Kids Walkathon to specjalne wydarzenie, które postanowiliśmy stworzyć z myślą o dzieciach. Zainspirowała nas przede wszystkim ogromna aktywność małych uczestników, którzy co roku licznie przychodzą na ECCO Walkathon. ECCO Kids Walkathon to nie tylko nasz sposób na podziękowanie dzieciom za ich zaangażowanie, ale także pragnienie nagrodzenia ich miłym akcentem z okazji  rozpoczynających się wakacji. Dzisiaj dzieci nie tylko świętowały zakończenie roku szkolnego, ale także dzięki charytatywnemu spacerowaniu stały się małymi ambasadorami szczytnej idei. Mimo że, przygotowana trasa nie była długa- miała bowiem 200 metrów – to jednak przebycie jej przez każde dziecko miało dla niego ogromne znaczenie. Zainteresowanie ECCO Kids Walkathonem przerosło nasze oczekiwania, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i w takim nastroju zapraszamy  na ECCO Walkathon, który odbędzie się już 12 września na warszawskim Podzamczu – powiedziała Katarzyna Podlejska, General Manager ECCO Shoes Poland.

Firma ECCO za każde pokonane 200 metrów przekazała 6 zł na wybraną przez malucha organizację charytatywną. W tym roku są to następujące projekty: Street Kids International, polegający na edukacji dzieci w Polsce i Kenii, międzynarodową inicjatywę WWF chroniącą niedźwiedzie polarne Arktyki, a także Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko", która fundusze z ECCO Kids Walkathonu przeznaczy na powstający ośrodek terapeutyczno-rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych.  

ECCO Kids Walkathon okazał się doskonałą formą na spędzenie wolnego czasu z rodziną i wspólne powitanie wakacji. Charytatywnemu spacerowi towarzyszyły liczne atrakcje dla najmłodszych, m.in. koncert Majki Jeżowskiej, która jak zawsze nawiązała świetny kontakt z maluchami i porwała je do wspólnej zabawy. Dzieci miały także okazję uczestniczyć we wspólnym budowaniu policjanta z klocków.

Ideę charytatywnego spaceru swoją obecnością wsparli Katarzyna Dowbor z córką, Anna Samusionek, Dorota Zawadzka, a także Bartosz Obuchowicz.

ECCO Kids Walkathon był także zapowiedzią ECCO Walkathonu, którego piąta edycja odbędzie się 12 września na warszawskim Podzamczu. Bilety już od początku czerwca można kupić on-line, a od 1 lipca będą także dostępne w sklepach ECCO. 

Dziękujemy za udział w pierwszym na świecie ECCO Kids Walkathonie!

Zapraszamy serdecznie na ECCO Walkathon – już 12 września na warszawskim

Podzamczu! 

Więcej informacji na: www.eccowalkathon.pl 

 
Igor Falecki, Dorota Zawadzka oraz Katarzyna Podlejska otwierają ECCO Kids Walkathon
 

Autor tekstu : KW

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent