Świadoma Mama we Wrocławiu z aktorką Aleksandrą Woźniak!
UD

Świadoma Mama we Wrocławiu z aktorką Aleksandrą Woźniak!

Świadoma-Mama-we-Wrocławiu-z-aktorką-Aleksandrą-Woźniak
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Już 13 października we Wrocławiu startuje druga edycja Świadomej Mamy – akcji kierowanej dla wszystkich mam. Celem bezpłatnych warsztatów jest propagowanie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja i wspieranie kobiet w wyjątkowym okresie macierzyństwa. Wrocławskie spotkanie Świadomej Mamy poprowadzi popularna aktorka i pełna energii mama – Aleksandra Woźniak, znana miedzy innymi z serialu „13 posterunek", czy „Linia życia".

Co na spotkaniu?

Wraz z ekspertami zastanowimy się nad zdrowiem, dietą i urodą przyszłej mamy. Każda z nas pragnie zachować atrakcyjny wygląd, klasę i seksapil, dlatego porozmawiamy o tym, z jakich zabiegów kosmetycznych można korzystać w czasie ciąży, a jakie wykonywać ćwiczenia, by zachować idealną sylwetkę po porodzie. Ważne są także relacje z partnerem, sprawy bliskości i intymności. Na pytania i wątpliwości młodych mam odpowiedzą wykwalifikowani specjaliści: kosmetolog, fizjoterapeuta oraz seksuolog.

Wszystkie panie z brzuszkami oraz aktywne mamy zapraszamy do Hotelu Diament na godz. 17.00. Na uczestniczki spotkania czekają atrakcyjne nagrody.

Zostań Świadomą Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie: www.swiadomamama.pl

Polecamy również Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2011 oraz Ciało w ciąży

850 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent