Rywalizację zacząć czas…

Rywalizację-zacząć-czas8230
📖 Czyta się średnio w 1 min. 🕑

Miśtrzostwa Polski zawitają w maju i czerwcu do pięciu polskich miast: Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Warszawy. Jedną z atrakcji będzie bicie rekordu Guinessa w Największym Misiowym Zgromadzeniu.

– Próbę przeprowadzimy w każdym z miast osobno – mówi Ewa Rekosz dyrektor wydawniczy czasopisma „Miś” – dlatego wszystkich uczestników imprez serdecznie zachęcam do rywalizacji i zabrania ze sobą na misiowe pikniki ukochanych pluszaków.

Przynosimy misie
Każdy przyniesiony pluszowy miś zostanie zarejestrowany i otrzyma osobny numer porządkowy. O wyznaczonej godzinie specjalna komisja ogłosi liczbę zgromadzonych pluszaków. Następnie wykonany zostanie zbiorowy portret z misiami, a każdy uczestnik zabawy otrzyma pamiątkowy dyplom potwierdzający udział w próbie bicia rekordu Guinessa.

Rywalizacje między miastami rozpocznie 12 maja Kraków. Imprezy odbędą się kolejno: we Wrocławiu – 19 maja, Poznaniu – 2 czerwca i Gdańsku – 9 czerwca. Wielki finał zaplanowano 16 czerwca w Parku Agrykola w Warszawie. – Nie pozostaje nic innego jak podnieść rękawice i stanąć do walki – zachęca Ewa Rekosz.

Mistrzostwa odbywają się w ramach Roku Misia i 50 urodzin czasopisma Miś.

Polecamy również  Miś – przyjaciel najmłodszych oraz Rok Misia

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent