Rączusie zadziwiają bogactwem emocji

Rączusie-zadziwiają-bogactwem-emocji
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

"Rączusie" (ang. "Oobi") pokazują przygody czteroletniego chłopca – Oobiego, jego trzyletniej siostry Umy, ich przyjaciela o imieniu Kako oraz dziadka rodzeństwa zwanego Grandpu.

Premiera na Nickelodeon Polska: 19 lipca

Emisja: niedziela g. 9:00
powtórka: sobota g. 9:00

Zapraszamy również na strone www.nick.com.pl  czekają na niej na was gry, zabawy i konkursy.

Jeśli lubisz śpiewać? Tutaj możesz nie tylko posłuchać piosenek z programów, ale też nagrać własną wersję utworu lub oceniać nagrania innych użytkowników serwisu. Zapraszamy! – Karaoke!  

 Zobaczcie przykładowy odcinek w jezyku angielskim:

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=-q9eEA5Uj5M&feature=PlayList&p=40D1C0C31AEE68A4&playnext=1&playnext_from=PL&index=15] 

 

 

 

Według badań prowadzanych przez AGB Nielsen Media Research, w kwietniu br. dzieci spędziły średnio 108 minut dziennie na oglądaniu stacji dziecięcej Nickelodeon, drugie miejsce w rankingu pod względem czasu spędzanego na oglądniu danej stacji zajęło MiniMini z wynikiem 85 minut dziennie, a na trzecim miejscu uplasował się Disney Channel z wynikiem 66 minut dziennie.

„Takie wyniki umacniają nas w przekonaniu, że dzieci kochają Nickelodeona. Cieszy mnie fakt, że w gąszczu tak wielu fantastycznych propozycji dla najmłodszych, dzieci tak sporo czasu spędzają z Nickiem" – komentuje Izabella Wiley, Starszy Wiceprezes i Dyrektor Generalny MTV Networks Polska zarządzającej kanałem Nickelodeon Polska.

W kwietniu wśród dzieci w wieku 4-15 lat w gospodarstwach z dostępem do satelity bądź oferty kablowej udziały stacji Nickelodeon Polska wzrosły o 24% w stosunku do marca br. Stacja zajmuje 7 miejsce wśród wszystkich monitorowanych przez AGB Nielsen Media Research stacji dziecięcych.

Stacja dziecięca Nickelodeon dostępna jest w telewizji nowej generacji n oraz w ofercie operatorów kablowych, m.in.: ASTER, UPC, Multimedia, Vectra, Toya.
Od 6 września 2007 roku bajki Nickelodeona oglądać można również w Programie 1 Telewizji Polskiej. Telewizja Publiczna emituje „Przyjaciół z podwórka", serial muzyczno-przygodowy o przygodach piątki przyjaciół, którzy dzięki niezwykle rozwiniętej wyobraźni, przeżywają niesamowite przygody na tytułowym podwórku. „Przyjaciele z podwórka" znajdują sie również w bogatej ofercie stacji Nickelodeon.
www.nick.com.pl

Polecamy również Mój przyjaciel telewizor  oraz Radio dla przedszkolaków

Autor tekstu : Kamila Waleszkiewicz

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
 
ZOBACZ TAKŻE:sen