Weleda
Weleda Baby

Przygody Koziołka Matołka XXL!

📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie rozpoczyna realizację nowego pomysłu – malujemy przygody Koziołka Matołka w formacie XXL. Uroczysta inauguracja projektu będzie miała miejsce w niedziele 7 września na obchodach 10-lecia Województwa Świętokrzyskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dziedziniec Muzeum Zabawy i Zabawek.

Udział w projekcie bez ograniczeń wiekowych, zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych.
Chętnie również wyślemy przerysowaną planszę do pomalowania osobom prywatnym jak i chętnym szkołom, przedszkolom itp.

Pamiętajcie!

W niedzielę 7 -go września rozpoczynamy wielką akcję, w której udział może wziąć każdy. Kolorujemy obrazki przerysowane z pierwszej księgi Przygód Koziołka Matołka na dużej planszy i w dużym formacie . Każdy będzie mógł podpisać pomalowany przez siebie slajd własnym imieniem i nazwiskiem. Finałem akcji będzie złożenie bardzo kolorowej książki w formacie XXL, której premiera będzie miała miejsce w trakcie 7. Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie. Następnie księga zostanie przeniesiona na plac Dziecięcego Domu Kultury, gdzie każdy odwiedzający Koziołka będzie mógł ją obejrzeć.
Można do nas zadzwonić, napisać z prośbą o przysłanie planszy do pomalowania. Malować mogą dzieci, dorośli, całe rodziny a nawet szkoły (przedszkola).

Polecamy również  Kolejna edycja Wielkiego Balu Księżniczek! oraz Nagrody w Konkursie Literatury Dziecięcej

891 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent