Weleda
Weleda Baby

Polecamy produkty z drewna dla 2 i 3-latków

Polecamy produkty z drewna dla 2 i 3-latków
📖 Czyta się średnio w 4 min. 🕑
Drewniane mebelki dla dzieci, a nawet zabawki cieszą się coraz większą popularnością wśród rodziców dzieci 2 i 3-letnich. Tego typu akcesoria czy nawet wyposażenie pokoju dziecięcego jest przede wszystkim bezpieczne dla malucha, a także doskonale wspiera rozwój jego umiejętności motorycznych. Sprawdź, jakie warto kupić bujaki drewniane dla dzieci inne akcesoria!

Polecamy najlepsze produkty z drewna dla 2 i 3-latków

Zastanawiasz się, jakie mebelki drewniane dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę? Jeśli chcesz dla swojej pociechy jak najlepiej, wybieraj wyłącznie produkty od renomowanych producentów, które są wykonane tak, aby nie zagrażały życiu i zdrowiu dziecka. Oto kilka polecanych akcesoriów drewnianych do pokoju 2 i 3-latka:

  1. Kitchen Helper dla dziecka – kuchenny pomocnik dla dzieci to produkt, który jest przetestowany pod kątem bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Inwestując w takie drewniane mebelki dla dzieci, możesz wygodnie spędzać czas ze swoją pociechą w kuchni, np. podczas wspólnego gotowania. Ten niesamowity mebelek umożliwi dziecku towarzyszenie rodzicom w większości kuchennych prac, co przełoży się na szybszy rozwój malucha.
  2. Trójkąt XXL Blubla – to ciekawy mebelek, który możesz ustawić zarówno w pokoju dziecka, jak i w salonie. Można powiedzieć, że to swego rodzaju zbiór pomysłów na zabawę dla każdego dziecka: biurko, tunel, domek, a nawet opcja wykorzystania trójkąta do zabawy w dopasowywanie kształtów.
  3. Kostka Montessori z drewna – drewniane mebelki dla dzieci takie, jak kostka Montessori są idealne do tego, aby urozmaicać zabawę ze swoją pociechą, a także uruchamiać kolejne procesy myślowe. Kostka tego typu ma wiele zastosowań i może służyć jako biurko, drabinka, a nawet domek. Kupując ją, możesz zainteresować swoje dzieci jej możliwościami, a także przyczynić się do rozwoju procesów myślowych u malucha.
  4. Zjeżdżalnia drewniana w formie drabinki – drabinki dla dzieci z drewna są w pełni bezpieczne, a dodatkowo mogą stanowić formę zabawy sensorycznej dla dziecka 2 i 3-letniego. Inwestycja w takie drewniane mebelki dla dzieci pozwala na rozwój ich umiejętności wspinaczkowych, koordynacji ruchowej, a nawet siły.

Bujak – mostek drewniany dla dzieci – czy warto go kupić?

Dla dziecka w wieku 2 i 3 lat możesz zainwestować w bujaki drewniane dla dzieci, które mają naprawdę szereg zastosowań. Bujaki oznaczone jako zabawki Montessori są w 100% bezpieczne ze względu na zaokrąglone krawędzie oraz stabilną konstrukcję, która nie ulega uszkodzeniu nawet po wielogodzinnych zabawach każdego dnia.  Bujak – mostek drewniany dla dzieci świetnie sprawdzi się do odpoczynku, usypiania, a nawet codziennej zabawy z rodzicami. Wyróżnia go stabilna konstrukcja z grubej i suchotrwałej sklejki, a także certyfikat higieniczny E05, co oznacza, że mebelek/zabawka jest w 100% bezpieczna dla dziecka nie tylko w wieku 2-3 lat, ale nawet i do 5 lat. Podsumowując: drewniane mebelki dla dzieci 2 i 3-letnich możesz wykorzystać w różnoraki sposób. Te pełnią najczęściej rolę domu, drabinki, kołyski, mostków i tuneli.

Polecamy produkty z drewna dla 2 i 3-latków

Dlaczego drewniane zabawki i mebelki dla dzieci to dobry wybór?

Wyróżniamy wiele powodów, dla jakich warto zainwestować w drewniane mebelki dla dzieci, a nawet bezpieczne zabawki drewniane z certyfikatami jakości. To przede wszystkim produkty, które są:

– bezpieczne,
– funkcjonalne,
– wytrzymałe,
– nieuczulające.

Prostota wykonania i ceny adekwatne do jakości i funkcjonalności to kolejne aspekty, które przemawiają do tego, aby zainwestować w klasyczne drewniane mebelki dla dziecka. Warto też dodać, że produkty tego typu są w pełni ekologiczne i biodegradowalne. Inwestując w drewniane meble, akcesoria i zabawki dla swojej pociechy możesz skutecznie wspomóc rozwój umiejętności motorycznych dziecka, a także zmusić je do aktywnego myślenia podczas zabawy. Nowoczesne mebelki drewniane mają szereg zastosowań, które dziecko może samodzielnie odkrywać podczas codziennych zabaw.

Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka, estetyczny wygląd mebli i akcesoriów dla swojej pociechy oraz możliwość użytkowania kupionych produktów przez wiele lat, koniecznie postaw na drewniane mebelki dla dzieci.

Materiał promocyjny

257 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent