Weleda
Weleda Baby

Pitu i Kudłata w opałach. Recenzja

Pitu-i-Kudłata-w-opałach
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Duet ten potrafi rozbawić czytelnika do łez. Duża dawka humoru, nie opuści Was od pierwszej do ostatniej strony.Rodzeństwo przeżyje wiele przygód, które zapamiętacie na długo. Mają oni swoje sposoby, by wyjść nawet z większych tarapatów.

Moim zdaniem najbardziej barwnym rozdziałem jest: "O tym, jak rozmawiać z eleganckim dzieckiem". Znakomite ukazanie różnic w wychowaniu dzieci przez rodziców. Wszelkie nakazy jakie dostali Pitu i Kudłata zostały oczywiście złamane, mimo tego, że dzieci starały się jak tylko mogły;) Doskonałe pokazanie, że juniorzy muszą się czasem przewrócić, ubrudzić, by mieć wspaniałe wspomnienia i móc dobrze się bawić. Serdecznie polecam przeczytanie tej książki.Czytanie jej było dla mnie frajdą,choć przyznaję, że sama nie chciałabym mieć tak sprytnych i mających głowę pełną pomysłów brzdąców w domu.

Kilka słów o samym wydaniu książki. Ciekawa, barwna, lśniąca okładka, zachęcająca do zajrzenia do środka. 20 rozdziałów przedstawiających historie z życia tej rodziny. Przeważnie jeden rozdział z perspektywy Kudłatej, jeden z punktu widzenia Pitu,i tak na zmianę. Ilustracje choć czarno-białe bardzo mi się podobały, były ściśle związane z akcją, jaka akurat się rozgrywała. Pozwalały wyobrazić sobie jeszcze bardziej to, o czym czytamy.

Polecam!
Sylwia Wojtysiak

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Pitu i Kudłata w opałach
autor: Leszek K.Talko
Wydawnictwo Znak
ilustracje: Joanna Rusinek

386 ocen
4.99
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Sylwia Wojtysiak

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent