Weleda
Weleda Baby

Piąty ECCO Walkathon już 12 września w Warszawie!

Piąty-ECCO-Walkathon-już-12-września-w-Warszawie
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

W tym roku "wychodzone" w ramach dwóch tras 6 i 10 km fundusze będzie można przekazać na projekty Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", WWF i Street Kids International.  

Charytatywnemu spacerowi towarzyszyć będą także liczne atrakcje m.in. koncert Patrycji Markowskiej oraz Tomka Lipińskiego z zespołem TILT. Zatańczy również grupa JIVEROC, która właśnie podczas ECCO Walkathonu będzie miała swój premierowy występ. Całość poprowadzą: Dorota Wellman i Rafał Bryndal, a także Agnieszka Kołodziejska i Marek Starybrat. Ponadto na terenie ECCO Walkathonu będzie miasteczko dla najmłodszych uczestników imprezy gwarantujące liczne atrakcje, jak również będzie możliwość zakupienia jedzenia i napojów.

Bilety dostępne są w sklepach ECCO i ECCO Kids. 12 września będzie je można wymienić na Podzamczu na atrakcyjne pakiety startowe, które będą zawierały: wykonany z trwałego i miękkiego materiału plecak ECCO, bajeczne koszulki w zestawach dla dzieci, źródlaną wodę, soczyste, wzmacniające na spacerowe trasy jabłko, wyjątkową bransoletkę wręczaną po przebyciu trasy, identyfikator niezbędny do późniejszego przeliczenia kroków na konkretną kwotę

Więcej informacji na: eccowalkathon.pl

Weź udział w ECCO Walkathonie 12 września i zostań ambasadorem szczytnej idei!

Zapraszamy serdecznie!

Polecamy również Wiosenny spacer – pierwszy krok do ECCO Walkathonu oraz Jak przygotować się do spaceru?
 

490 ocen
4.99
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : A

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent