Pędzące żółwie

Małe wzbudzajace sympatię żółwiki, ładnie wykonana kolorowa plansza, kartoniki, trwałe i solidne pudełko i co najważniejsze dobra rodzinna rozrywka to atuty nowej gry Firmy Egmont. Pędzące żółwie – to gra palszowa, której przebieg zawsze jest niewiadomą. Gra dla dzieci i dorosłych. Zasady gry powodują, że gracze w trakcie rozgrywki „główkują”, jakiż to kolor ma przeciwnik, którego żółwia pchnąć do przodu, którego zawrócić w pędzie do sałaty.

A potem łapią się za głowę i krzyczą – "O nie! mysłałem, że niebiestki!", "To nie fair! – marudzą manlkontenci – Jeszcze raz!". Kolejka biegnie za kolejką i ani się człowiek spostrzegnie godzina mija. Uśmiechy na buzi dzieciaków i dorosłych są najlepszą rekomendacją dla gry.

Pędzące żółwie to przesympatyczna, szybka rodzinna gra planszowa. Zadaniem graczy jest doprowadzenie swojego żółwia do grządki sałaty za pomocą specjalnych kart. Podczas całej rozgrywki bardzo często gracze zmuszeni są do wykonywania ruchu żółwiami innych graczy. Problem polega jednak na tym, że nikt nie wie, które żółwie należą do poszczególnych graczy!

Liczba graczy: 2-5, wiek graczy: 5 – 105 lat, czas gry: 20 min. 

Pędzące żółwie
Autor: Reiner Knizia 

Patronat medialny nad grą MiastoDzieci.pl 

ZAPRASZAMY DO ŻÓŁWIKOWEJ GALERII ZDJEĆ 

I na stronę www.KrainaPlaszowek.pl

Polecamy również Najlepsze planszówki dla maluszków!  oraz Kajko i Kokosz – Wielki Wyścig

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Pędzące żółwie