Paweł Zawitkowski z wizytą u wrocławskich Mamusiek

Paweł-Zawitkowski-z-wizytą-u-wrocławskich-Mamusiek
📖 Czyta się średnio w 3 min. 🕑

Na praktyczny know-how o wychowaniu zapraszamy już 21 marca br. o godz. 19.00 do Hotelu Śląsk przy ul. Oporowskiej 60. Spotkanie jest bezpłatne. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres: info@klubmamuski.pl.

Uczestniczki spotkania wysłuchają krótkiej prelekcji obejmującej hasła: rozwój, opieka i pielęgnacja,
a także poznają najczęstsze błędy, jakie popełniane są w wychowaniu maluchów. Nie zabraknie informacji o zabawkach, ich roli oraz stymulowaniu rozwoju dziecka. Będzie czas na pytania z sali oraz tradycyjne już rozmowy kuluarowe w roześmianej mamusiowej atmosferze. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami, w których będzie można wygrać m.in. gry edukacyjne oraz książki Pawła Zawitkowskiego MAMO TATO co Ty na to?, oczywiście z autografem autora.

– Spotkania z rodzicami są dla mnie szczególnie ważne, dlatego bardzo się cieszę, że będę mógł poznać czlonkinie Klubu Mamuśki – przyznaje Paweł Zawitkowski. Wydarzenie we Wrocławiu to jeden
z punktów na trasie eksperta, który jeszcze w marcu odwiedzi wszystkie oddziały Stowarzyszenia Klub Mamuśki na terenie Polski. Z tym samym tematem dotrze do Gliwic (19.03), Dzierżoniowa (20.03), Nysy (20.03), a także Poznania (22.03).

Paweł Zawitkowski to przede wszystkim fizjoterapeuta, autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka. Terapeuta Szkoły Terapii NDT-Bobath. Absolwent kursów Prechtla, Brazeltona, Halliwick czy SI-Ayres i konsultant w Klinice Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Znany jako autor „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka" i bestsellerów (książek i filmów DVD) „Co nieco o rozwoju dziecka", „MAMO TATO co Ty na to?" (cz. 1, 2 i 3). Od lat doradza rodzicom w programach telewizyjnych: TVP, DD TVN i TVN Style.

Warsztaty organizowane są przez pierwszy i jedyny we Wrocławiu Klub Mamuśki, funkcjonujący
w stolicy Dolnego Śląska od kwietnia 2011 r. To miejsce dla każdej mamy – tej dopiero poznającej tajniki macierzyństwa, jak i tej, która ma już spory bagaż maminych doświadczeń. To inicjatywa społeczna, która zrzesza w tej chwili 1 200 mam, regularnie odwiedzających fun page Stowarzyszenia na Facebooku, z czego ok. 35-40 uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach na żywo. Od września 2011 r. Klub rozpoczął działania także  4 innych miastach: Nysa, Dzierżoniów, Poznań i Gliwice, a już niebawem (od 12.03) będzie także obecny w Warszawie.

Partnerem wydarzenia są: firma Aurelka – producent polskiego obuwia dziecięcego, Centrum Zdrowia mama i ja, a także wrocławska szkoła pływania FALA.

Więcej informacji o spotkaniu oraz działalności Klubu Mamuśki dostępnych jest na stronie www.klubmamuski.pl, a także na facebookowym fun page′u www.facebook.com/pages/klubmamuski.