Weleda
Weleda Baby

”Pan Dzień Dziecka i Calineczka” – recenzja

8221Pan-Dzień-Dziecka-i-Calineczka8221-recenzja
📖 Czyta się średnio w 2 min. 🕑

Bartek nie jest dzieckiem bardzo śmiałym, ale to jakie wrażenie wywarł na nim koncert niezwykle miło mnie zaskoczyło. Dzieci siedzą na koncercie przy samej scenie, co pozwala im jeszcze bardziej uczestniczyć w przedstawieniu. Taka forma spodobała się mojemu dziecku i szybko wraz z Pippi (Dominika Kuźniak), Kasią (Katarzyna Stoparczyk) i innymi dziećmi, rozpoczął podróż po świeci w poszukiwaniu zaginionej Calineczki. Nasi bohaterowie byli w Nepalu, Japonii, Kambodży, Turcji, Hiszpanii, Szwecji, Francji i innych miejscach poznając dany kraj od strony jego zwyczajów, jak również przepięknej muzyki. Dzieci usłyszały m.in: "La ci darem la mano" Mozarta, "Le fille de Cadix" Delibesa, "O mio babbino caro" Pucciniego, jak również rdzenną muzykę etniczną przedstawianych krajów. Bartek z wielkim zaangażowniem śledził kolejne etapy podróży Pippi i Kasi oraz to, co dla mnie najwazniejsze – bardzo dużo się uśmiechał.

We wspaniałej obsadzie muzycznej Ewelina Siedlecka (sopran), Tomasz Kumięga (tenor), Łukasz Chrzęszczyk (fortepian) oraz wiecznie uśmiechnięci: Sambor Dudziński, Ygor Przebinowski, Wojtek Król i Fryderyk Młynarski.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten wyjątkowy koncert wszystkim Rodzicom i Dzieciom. To wspaniale spędzony czas i świetna zabawa!

Polecamy również  Śpiewający Pinokio – recenzja koncertu muzyki teatralnej "Piosenki do grania na nosie" oraz Po szelmowsku w rytm hip-hopu albo…popu

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

 

658 ocen
4.95
dodaj ocenę
×

Autor tekstu : Marta Szymańska

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent