O redakcji MiastaDzieci.pl

11 Urodziny Miasta Dzieci

To my tworzymy MiastoDzieci.pl… a więc dokładnie wiemy, jak szybko rosną dzieci! Nie traćcie czasu, który tak prędko umyka! Spędzajcie go z dziećmi! W Mieście Dzieci znajdziecie tysiące pomysłów na wspólne gry i zabawy, małe i duże wycieczki, wypady do kina, teatru, na warsztaty, rodzinne festyny i targi, ale także spokojne wieczory z najnowszą książką czy wspólne gotowanie. Mamy ogromną bazę zajęć pozalekcyjnych: edukacyjnych, sportowych, artystycznych, a co tydzień gromadzimy informacje o WSZYSTKIM co dzieje się w mieście dla dzieci (i rodziców). Jeśli zapiszesz się na nasz newsletter – wszystkie informacje dostaniesz na swoją skrzynkę.

POZNAJMY SIĘ

Małgosia Corvalan

Małgosia Corvalan

Pomysłodawca i Wydawca

Mama Misi i Maćka. Osoba od zadań specjalnych i dziesiątek projektów równocześnie.
Fanka alternatywnych form edukacji, permakultury i wiejskiego życia.

malgosiac@miastodzieci.pl
kom. 601 24 25 01


Anna Perlińska-Supeł

Anna Perlińska-Supeł

Redaktor Naczelna

Mama Adasia. Miłośniczka mocnego brzmienia, koncertów rockowych i ciszy leśnego popołudnia. Pedagog z wykształcenia. Praca z dziećmi to jej pasja. W Mieście Dzieci zajmuje się… wszystkim. Odpowiada za pracę redaktorów, patronaty i konkursy, współpracuje z Wydawcami i instytucjami przyjaznymi dziecku.

ania@miastodzieci.pl
kom. 665 006 099


Magdalena Wawrzyniak

Magdalena Wawrzyniak

Warszawa i Trójmiasto

Mama Julki i Tymka. Z wykształcenia anglistka. Fanka jogi, ekologii i edukacji alternatywnej, miłośniczka psów, kotówi koni. Latem uprawia ogród, majsterkuje i remontuje co się da. Jesienią i zimą robi na drutach i czeka na wiosnę.

magda@miastodzieci.pl
kom. 665 006 026


Monika Konieczny

Monika Konieczny

Kraków

Mama Madzi i Bartka. Pasjonatka literatury – zwłaszcza dziecięcej oraz podróży małych i dużych, dalekich i bliskich. Jest w ciągłym ruchu i całej rodzinie planuje wolny czas, co bardzo im odpowiada. Z wykształcenia automatyk i matematyk, ale z zamiłowania nauczyciel, redaktor i korektor tekstów. W Mieście Dzieci odpowiada za oddział krakowski i sekretariat redakcji.

monikak@miastodzieci.pl
kom. 697 162 121


Monika Żok

Monika Żok

Dział reklamy

Mama Kacperka. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania pasjonatka podróży, muzyki i dobrego jedzenia. W Mieście Dzieci zajmuje się sprzedażą reklamy.

monika@miastodzieci.pl
kom. 601 700 611


Asia Engel

Asia Engel

Grafika i kreacja

Mama Stasia, Jasia, Antosia i Helenki. Wymyśla, rysuje i pisze w przerwach między karmieniem a przewijaniem.

asia@miastodzieci.pl


Pisze dla nas wiele fantastycznych mam (są i tatusiowie!). Jeśli chcesz zostać naszym autorem lub prowadzisz ciekawego bloga, który chciałabyś/chciałbyś u nas zaprezentować – napisz na adres:
redakcja@miastodzieci.pl

Czekamy na listy. Piszcie do nas o Waszych sposobach na spędzanie wolnego czasu z rodziną i na rozbudzanie zainteresowań dzieciaków, przesyłajcie nam Wasze ulubione przepisy kulinarne, zdjęcia, czy pomysły zabawy na deszczowe dni. Każdego maila przeczytamy, a pomysły, za Waszą zgodą, wzbogacą Miasto Dzieci.

Prosimy również o informowanie nas o nieścisłościach, bądź nieaktualnych danych. Natychmiast je sprawdzimy i skorygujemy. Czekamy też na Wasze propozycje tematów, które powinniśmy poruszyć w Mieście Dzieci.

NASZE MOTTO
Piszemy tylko o tym i reklamujemy
tylko to, co same akceptujemy i używamy,
i co dałybyśmy naszym dzieciom.

Monika Żok

Monika Żok

Dział reklamy

Mama Kacperka. Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania pasjonatka podróży, muzyki i dobrego jedzenia. W Mieście Dzieci zajmuje się sprzedażą reklamy.

monika@miastodzieci.pl
kom. 601 700 611


Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także