Najlepszy wózek dla dziecka i dla tatusia czyli jakie wózki dla dzieci lubią mężczyźni

Najlepszy wózek dla dziecka i dla tatusia czyli jakie wózki dla dzieci lubią mężczyźni

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni mają słabość do motoryzacji.  Konie mechaniczne, moment obrotowy,  przyspieszenie,  ABS, ASR, ASP, ACC, AFIL, BAS, BLIS, EBD, ESP,  TPMS, TSR, itd. itp. są niezwykle ważne przy wyborze wymarzonej bryki.  A co jest ważne przy wyborze dziecięcego wózka?  Postanowiliśmy sprawdzić, jakie wózki lubią mężczyźni. O opinię spytaliśmy aktora Andrzeja Deskura, od niedawna szczęśliwego ojca 1,5 miesięcznego Tomaszka.

Andrzej Deskur: to pierwsza bryka mojego syna J. Wybrałem wózek firmy Mutsy, bo jest lekki i zwrotny. Podoba mi się jego estetyka, zgrabna linia i gadżety, które można dobrać do wybranego modelu.  Jazda takim pojazdem to czysta przyjemność.

jaki wozek wybrac dla dziecka

Pytani użytkownicy pojazdów dla najmłodszych podkreślają, że przy wyborze wózka zwracają przed wszystkim uwagę na lekką, a jednocześnie solidną konstrukcję. Ważne jest, żeby pasował do popularnych marek fotelików samochodowych. 

A mamy dodają, że siedzisko spacerowe powinno być dwustronne i rozkładać się całkowicie na płasko.

Wózki Mutsy łączą w sobie wszystkie te cechy. Jest też dobra wiadomość dla fanów jazdy w terenie: Mutsy to solidne koła, dodatkowy bieżnik i miękkie zawieszenie. Czy można chcieć więcej? 

Aktor Wojciech Błach również wybrał markę Mutsy dla swojego syna Jeremiego: dla mnie wózek dla syna ma być przede wszystkim bezpieczny, łatwy w transporcie, ergonomiczny, no i ma fajnie wyglądać.

Wojciech Błach wózek dla dziecka

Aktorzy-celebryci wybierają wózki Mutsy, bo Mutsy to również dobry styl.  A każdy mężczyzna na spacerze lubi wyglądać stylowo.  Być może bardzo modny i podobający się tatusiom wózek to więcej spacerów z tatą dla malucha? Kto wie  😉 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie